Interesuje mnie

Rakowiecka 47 - Mieszkania Wrocław

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 3
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 34,00 do 60,00 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Typ budynku: willa miejska
Rodzaj parkingu: garaże
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Vienna Development 1694

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu to historyzująca willa miejska, składająca się z 10 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 81 metrów kwadratowych. Jej wnętrze stworzą funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o podwyższonym standardzie, klimatyzowane, idealnie nasłonecznione, z przestronnymi tarasami lub ogrodami o zróżnicowanym metrażu. Willa powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych takich jak Ogród Zoologiczny, słynna Pergola, ośrodek jeździecki „Na Grobli” i stadion „Oławka” z boiskiem  do gry w hokeja na trawie. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, Las Rakowiecki, niedalekie sąsiedztwo rzeki Odry i jej dopływu – Oławy, a także malowniczy Park Wschodni zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu Willa usytuowana będzie na ogrodzonym terenie, z bramą wjazdową otwieraną automatycznie, videodomofonem oraz  podziemnym parkingiem.

Informacja o cenach mieszkań w burze sprzedaży.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 3
Parking: garaże

Lokalizacja

Rakowiecka 47 jest inwestycją, którą zaledwie 2,6 km dzieli od ścisłego centrum (Placu Dominikańskiego), a 250 m od Lasu Rakowieckiego. Znajduje się w odległości ok.1 km od ul. Traugutta. Do aktywnego wypoczynku zachęcają tereny spacerowe i ścieżki rowerowe wzdłuż Odry, ośrodek jeździecki „Na Grobli” oraz stadion „Oławka” z boiskiem do gry w hokeja na trawie. Korzystając z Kładki Zwierzynieckiej z której rozpościerają się piękne widoki, w 10 minut dojdziemy do Ogrodu Zoologicznego. W odległości 1800 m znajduje się Hala Stuleci ze słynną Pergolą oraz pobliskim Parkiem Szczytnickim będącym jednym z największych parków miejskich w Europie.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, las, bankomat, restauracja, teren rekreacyjny, ścieżki rowerowe

Przynależy do nieruchomości

balkon, ogródek

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja