Interesuje mnie

Pixel House - Mieszkania Wrocław

od 6 285,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: od 2 do 8
Powierzchnia całkowita: od 31,00 do 86,00 m2
Termin oddania: 31/12/2016

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

WPBM "MÓJ DOM" S.A. 130

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Łatwo dostępne tereny rekreacyjne: 7 minut piechotą do Parku Popowickiego, 4 minuty samochodem do centrum treningowego Spartan (siłownia, lodowisko, kąpielisko, odnowa biologiczna).

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku.

2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie zaprojektowane części wspólne budynku.

Nowoczesne architektura.

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

ul. Legnicka to idealne połączenie wszystkich możliwości jakie płyną z mieszkania w mieście: - bezpośrednia bliskość CH Magnolia daje nieskończone wręcz możliwości: sklepy, restauracje, punkty usługowe, kino. Jeśli zaś będzie miał ochotę na mniejsze przyjemności, to wystarczy zjechać windą na dół do pasażu na parterze. - gdy ktoś zapragnie iśc na basen, lodowisko, czy też pobiegać w parku Popowickim, proszę bardzo – te atrakcje są tuż obok. - sama ul. Legnicka jako jedna z głównych arterii miasta zapewnia doskonałą komunikację zarówno do centrum, jak i do całego miasta. Do dyspozycji mieszkańców jest również kolej, autobusy i tramwaje oraz ścieżki rowerowe.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, PKP, centrum handlowe, poczta, siłownia, fitness, bankomat, bank, bar, restauracja

Obecne w budynku

winda