Interesuje mnie

Patio Włościańska - Mieszkania Siechnice

od 367 384,00 PLN od 4 900,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: 3
Liczba pokoi: od 4
Piętro: do 1
Powierzchnia całkowita: od 74,52 do 81,30 m2

Rodzaj parkingu: miejsca postojowe naziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Format Deweloper Sp. z o.o. 355

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Inwestycja zakończona - ostatnie mieszkania w sprzedaży!

 

Patio Włościańska to niezwykle wystylizowane i bardzo kameralne osiedle składające się z 3 budynków jedno klatkowych - łącznie 36 mieszkań jedno i dwupoziomowych z antresolami. Do każdego mieszkania na piętrze przynależy taras, a na parterze ogródek.

Patio Włościańska to dalszy etap inwestycji Patio Mieszczańska, który nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem i dlatego też zdecydowaliśmy się na wybudowanie kolejnych budynków w tej samej konwencji. Wszystko osadzone w stylu z głęboko dopracowanym detalem i kolorystyką! Kombinacja elementów drewnianych, kamiennych oraz szkła stwarza niepowtarzalny klimat całości. Budynki usytuowano w sposób umożliwiający wygospodarowanie nowoczesnego dziedzińca rekreacyjnego.

 

W ofercie znajdują się mieszkania jedno i dwupoziomowe o powierzchniach: 2 pok. metraż od 41,36 do 44,43 m2 3 pok. metraż od 51,11 do 58,90 m2 4 pok. metraż od 66,29 do 78,64 m2 z ogródkami bądź tarasami o powierzchniach: Tarasy – metraż od 19,43 do 28,16 m2 Ogródki – metraż od 38,66 do 251,29 m2 Niepowtarzalny charakter inwestycji nadają duże, grafitowe i panoramiczne okna oraz wycięte w dachach przestronne tarasy. Osiedle jest ogrzewane ciepłem miejskim z elektrociepłowni, co zapewnia wysoką efektywność grzewczą i niskie koszty eksploatacyjne.

 

Osiedle zaprojektowała zdobywająca laury w międzynarodowych konkursach prestiżowa Pracownia Projektowa Maćków, a projekt jest chroniony prawami autorskimi. Wszystko za rozsądną, konkurencyjną wobec podobnych rozwiązań, cenę. Budowa rozpoczęta – zakończenie inwestycji wiosna 2016r. Obecnie prowadzimy rezerwację mieszkań - sprzedaż od maja 2015 r.

Parking: miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja

Osiedle powstaje na obrzeżach Wrocławia, w kameralnej okolicy, na skraju Siechnic i Św. Katarzyny, między ulicami Włościańską i Św. KrzyżaInwestycję charakteryzuje bardzo dobry dojazd do położonego w odległości 10 km centrum Wrocławia. Komunikację ułatwia przebiegająca w pobliżu Wschodnia Obwodnica Wrocławia. W bliskiej okolicy znajduje się stacja PKP z komunikacją podmiejską, przystanek PKS, które gwarantują dogodny dojazd do centrum Wrocławia. Szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, poczta, bank, biblioteka, kościół, dom kultury, sieć sklepów (m.in. „Biedronka”), ułatwiają codzienne życie.Większość dróg miasteczka posiada utwardzoną nawierzchnię i chodniki.Wokół osiedla znajdują się różnorodne tereny rekreacyjne – w tym trasy spacerowe i ścieżki rowerowe.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, PKP, bankomat, restauracja

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja