Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

PATIO MIESZCZAŃSKA - Mieszkania Siechnice

od 199 606,00 PLN od 4 730,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: 2
Liczba pokoi: od 2 do 4
Powierzchnia całkowita: od 42,20 do 81,20 m2

Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Format Deweloper Sp. z o.o. 355

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Inwestycja zrealizowana! W sprzedaży pozostały już tylko 4 mieszkania!

 

Patio Mieszczańska to niezwykle wystylizowane i kameralne osiedle składające się z 4 budynków jedno klatkowych - łącznie 52 mieszkania jedno i dwupoziomowe z antresolami. Do każdego mieszkania na piętrze przynależy taras, a na parterze ogródek. Patio Mieszczańska to dalsza część projektu osiedla Campanila, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystko osadzone w stylu z głęboko dopracowanym detalem! Kombinacja elementów drewnianych, kamiennych oraz szkła stwarza niepowtarzalny klimat całości. Budynki usytuowano w sposób umożliwiający wygospodarowanie trzech dziedzińców: -refleksyjnego -zabawowego -parkowego

 

W ofercie znajdują się mieszkania jedno i dwupoziomowe o powierzchniach: 2 pok. - metraż od 32 do 45 m2 3 pok. - metraż od 46 do 58 m2 4 pok. - metraż od 73 do 79 m2 z ogródkami bądź tarasami o powierzchniach: tarasy - metraż od 19 do 29 m2 ogródki - metraż od 39 do 133 m2 Niepowtarzalny charakter inwestycji nadają duże, panoramiczne okna oraz wycięte w dachach przestronne tarasy. Dla samochodów wydzielone zostały osobne miejsca parkingowe po zewnętrznej stronie budynków tak by nie zakłócały one przestrzeni wewnętrznej oraz bezpieczeństwa komunikacji pieszej. Osiedle jest ogrzewane ciepłem miejskim z elektrociepłowni, co zapewnia wysoką efektywność grzewczą i niskie koszty eksploatacyjne.

 

Osiedle zaprojektowała zdobywająca laury w międzynarodowych konkursach prestiżowa Pracownia Projektowa Maćków, a projekt jest chroniony prawami autorskimi. Wszystko za rozsądną, konkurencyjną wobec podobnych rozwiązań, cenę. Pozostało do sprzedaży 20 z 52 mieszkań Obecnie trwa KAMPANIA TARASOWA - wszystkie mieszkania z tarasami dostępne w cenie 4800zł brutto/mkw.

Liczba budynków: 4

Lokalizacja

Osiedle powstaje na obrzeżach Wrocławia, w kameralnej okolicy, na skraju Siechnic i Św. Katarzyny, między ulicami Mieszczańską i Włościańską.Inwestycję charakteryzuje bardzo dobry dojazd do położonego w odległości 10 km centrum Wrocławia. Komunikację ułatwia przebiegająca w pobliżu Wschodnia Obwodnica Wrocławia. W bliskiej okolicy znajduje się stacja PKP z komunikacją podmiejską, przystanek PKS, które gwarantują dogodny dojazd do centrum Wrocławia. Szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, poczta, bank, biblioteka, kościół, dom kultury, sieć sklepów (m.in. „Biedronka”), nowoczesne cyfrowe centrale telefoniczne (szybki internet) ułatwiają codzienne życie. Większość dróg miasteczka posiada utwardzoną nawierzchnię i chodniki. Wokół osiedla znajdują się różnorodne tereny rekreacyjne – w tym trasy spacerowe i ścieżki rowerowe.