Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Ostoja Wilanów - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 5
Piętro: do 4
Powierzchnia całkowita: od 158,00 do 202,00 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 5

Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. 1304

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Ostoja Wilanów położona jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną lokalizację. Ostoję Wilanów wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Projektanci Osiedla dołożyli wszelkich starań, by wkomponować je w wyjątkową architekturę tego miejsca. Nad koncepcją osiedla pracowali najlepsi architekci. Nowoczesny kompleks willi miejskich i bloków wielorodzinnych otoczony jest rozległymi terenami zielonymi. Około 45% całego osiedla stanowią tereny rekreacyjne i wypoczynkowe. W sercu osiedla znajduje się 2 hektarowy park z urokliwym jeziorkiem o długości 300 m oraz mostkami, alejkami spacerowymi. Oprócz niego, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Ostoi jest park leśny, którego integralną częścią jest ścieżka edukacyjna oraz boisko sportowe oświetlone nocą. Na terenie osiedla znajduje się też kilka placów zabaw. Wizytówką osiedla jest plac zlokalizowany przy al. Rzeczypospolitej naprzeciwko Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie znajduje się charakterystyczny napis wykonany z zielonych bukszpanów OSTOJA WILANÓW. Na osiedlu znajdują się liczne punkty usługowe oraz przedszkole. Budynki mają 4 piętra, mieszkania na parterach posiadają przynależne ogródki z tarasami, na wyższych piętrach w mieszkaniach są balkony lub tarasy.

Partnerem Ostoi Wilanów przy finansowaniu inwestycji został bank PEKAO SA. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy elastyczny model finansowania zakupu mieszkania w systemie 30% - 70%.

Liczba kondygnacji w budynku: 5
Pokrycie dachowe: papa termozgrzewalna

Lokalizacja

Ostoja Wilanów położona jest w dzielnicy Wilanów, Miasteczku Wilanów w Warszawie pomiędzy ulicami Zdrową, Klimczaka i Aleją Rzeczpospolitej. Wilanów jest obecnie nie tylko jedną z najpiękniejszych, ale i najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. Liczne ośrodki kulturalne, stale rozbudowywana infrastruktura i co niezmiernie ważne – bliskość centrum, wszystko to sprawia, że jest idealnym miejscem zamieszkania. Łatwe połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz dostęp do przystanków komunikacji miejskiej jest niewątpliwym atutem. Bliskość zabytkowego Pałacu w Wilanowie oraz innych obiektów historycznych zaprasza do zwiedzania i podróży w czasie. Rozległe tereny rekreacyjne oraz parki sprawiają, iż Ostoję Wilanów wybierają osoby poszukujące spokoju, możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury, ceniące bliskość przyrody w mieście.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, poczta, bankomat, restauracja

Obecne w budynku

monitoring, plac zabaw, teren zielony, patio

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek

Media

woda, prąd, gaz, kanalizacja