Interesuje mnie

Ostoja Rembertów - Mieszkania Warszawa

od 4 950,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 6
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 145,12 m2

Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

SEKA Investment Sp. z o.o. 1475

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Kameralne osiedle mieszkaniowe "Ostoja Rembertów" położone jest w centrum Rembertowa w pobliżu stacji PKP. Mieszkania na sprzedaż zlokalizowane są w dwóch niewielkich dwupiętrowych budynkach "Piękna" i "Bestia". W każdym z budynków znajduje się po 12 mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 47 m2 do 149 m2. Charakterystyczną cechą mieszkań są duże balkony, tarasy, loggie oraz ogródki przylegające do części lokali na parterze.

Zaletą mieszkania w Rembertowie jest doskonały dojazd do ścisłego centrum Warszawy.Oprócz walorów komunikacyjnych mieszkania w inwestycji "Ostoja Rembertów" zwracają również uwagę swoim atrakcyjnym położeniem. Znajdują się bowiem w sąsiedztwie Rezerwatu Leśnego Kawęczyn, gdzie po trudach dnia codziennego można udać się na spacer i miło spędzić czas w kontakcie z przyrodą.

Bliskie sąsiedztwo sklepów, aptek, banków i sieci punktów usługowych; przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, liceum ogólnokształcącego; dwóch publicznych i niepublicznego zakładów opieki zdrowotnej. W odległości 500 metrów Urząd Dzielnicowy.

W okolicy

park, PKP

Obecne w budynku

plac zabaw