Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Osiedle Wierzbowe - Mieszkania Rokietnica

od 125 000,00 PLN od 4 228,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 3
Piętro: do 3
Powierzchnia całkowita: od 24,30 do 38,79 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 4
Typ budynku: budynki wielorodzinne
Ogrzewanie: każdy lokal ma własny kocioł gazowy dwufunkcyjny typu turbo
Rodzaj parkingu: miejsca parkingowe naziemne, garaże
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Chronos Development 962

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Nazwa „Osiedle Wierzbowe” ma swą inspirację w początkach historii Rokietnicy. Początkowo Rokietnica nosiła nazwę Rokitnica (nazwa „Rokitnica” widnieje w „Księdze uposażeń” Jana Łaskiego z XVI wieku i pochodzi od słowa „rokita” - jednego z gatunków wierzby).

Osiedle Wierzbowe to jedna z naszych inwestycji w urokliwej miejscowości Rokietnica przy ul. Trakt Napoleoński blisko centrum.

Atrakcyjna lokalizacja to jeden z wielu czynników, które wyróżniają naszą inwestycję. Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej, cichej i przyjaznej okolicy to nasze mieszkania są właśnie dla Ciebie.  

Inwestycja posiada wiele wyjątkowych cech, dzięki którym możesz wybrać mieszkanie z naszej oferty na swój nowy dom.

Atrakcyjna architektura wzbogacona jest przez wiele wysokiej jakości elementów wyposażenia (duże okna w kolorze drewna, rolety zewnętrzne, duże balkony, ozdobne balustrady, siec teletechniczna, bardzo elegancka, nowoczesna i przeszklona klatka schodowa i inne).

Funkcjonalność naszych mieszkań polega na sensowym zaprojektowaniu układu pomieszczeń. Dodatkowym atutem, który chwalą nasi klienci, jest możliwość aranżacji wnętrza, poprzez zbudowanie ścianek działowych zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami.

Oferujemy komfortowe mieszkania o zróżnicowanej wielkości powierzchni. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne ogrody. W cenę mieszkania wliczone jest miejsce parkingowe na terenie nieruchomości. Mieszkania są bezczynszowe.

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji w budynku: 4
Parking: miejsca parkingowe naziemne, garaże
Ogrzewanie: każdy lokal ma własny kocioł gazowy dwufunkcyjny typu turbo

Lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja Osiedla Wierzbowego to przede wszystkim bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych oraz miejsc rekreacji i wypoczynku, które pozwolą na wyciszenie po trudach dnia codziennego. Atutami lokalizacji są także, położone w odległości kilkunastu minut jazdy samochodem, Suchy Las (pływalnia), Strzeszyn (czyste jezioro z kąpieliskiem), Swadzim (centrum handlowe Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon).Niezbędną infrastrukturę stanowią również połączenia autobusowe i kolejowe w kierunku Poznania (z Rokietnicy na dworzec główny w Poznaniu pociąg jedzie 19 minut). Powstająca obwodnica Poznania łącząca Złotkowo (Suchy Las), Rokietnicę, Swadzim, Dąbrówkę i Komorniki pozwoli na dojazd z Rokietnicy do każdej gminy dookoła Poznania w bardzo krótkim czasie.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, przychodnia, plac zabaw, PKP, basen, siłownia, fitness, bankomat

Obecne w budynku

miejsca parkingowe

Przynależy do nieruchomości

taras, ogródek