Interesuje mnie

Osiedle Słoneczne - Mieszkania Piaseczno

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 59,21 m2

Ogrzewanie: gazowe
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

KLINKIER - BUD DEVELOPER 804

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

"Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza inwestycja OSIEDLE SŁONECZNE w Starej Iwicznej zdobyło tytuł Inwestycji Roku 2014 zajmując 1 miejsce spośród 295 inwestycji zgłoszonych w Rankingu Inwestycji Deweloperskich."

... Każdy kiedyś marzył by rozkoszować się pięknem …orientalnego ogrodu…by odpoczywać...przysłuchując się odgłosom wodospadu i podziwiając harmonię roślinnych kompozycji zainspirowanych przez naturę... właśnie o tym myśleliśmy projektując “Osiedle Słoneczne”...“Osiedle Słoneczne” zlokalizowane po południowej stronie ul. Słonecznej, łączącej Piaseczno z miejscowością Magdalenka, położone jest około 20 km od Centrum Warszawy i 2 km od Centrum Piaseczna, sąsiadując z kompleksem lasów sękocińskich.Osiedle ma charakter kameralny i zaprojektowane zostało jako tonąca w zieleni oaza spokoju. Głównym elementem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż zabudowań, zamknięta z jednej strony wieżą zegarową z drugiej zaś małym wodospadem i ścianą lasu. Uliczka z płynącą rzeką i mostkami łączącymi ciąg pieszy z wejściami do budynków swoją dłuższą osią wyznacza kierunek północ–południe. Elewacje odbite w lustrze rzeki nadają całości niepowtarzalny charakter – tworząc unikalne dla inwestycji mieszkaniowych zagospodarowanie przestrzeni. Na terenie wewnątrz osiedla przewidziany jest między innymi plac zabaw dla dzieci, oraz sztuczny staw z atrakcyjnie zaprojektowanym na styl japoński ogrodem. Dla mieszkań położonych na parterze budynków istnieje możliwość wykupienia własnego ogródka. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców dostęp do Osiedla monitorowany będzie przez Agencję Ochrony, która z portierni będzie miała możliwość kontaktu z każdym mieszkaniem.Lokale mieszkalne o powierzchni: od 44,90 m2 do 78m2 + trzy lokale dwupoziomowe o powierzchni: 150 m2 i 180m2.

Wysokość pomieszczeń (cm): 265.00
Liczba budynków: 7
Parking: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ogrzewanie: gazowe

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, szkoła, przychodnia, plac zabaw, PKS, centrum handlowe, las

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, monitoring, plac zabaw, ochrona budynku, miejsca parkingowe, teren zielony, ogrodzenie, teren zamknięty

Przynależy do nieruchomości

balkon, komórka lokatorska, ogródek

Obecne w mieszkaniu

Internet, drzwi antywłamaniowe, domofon

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja