Interesuje mnie

Osiedle Piltza - Mieszkania Kraków

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 5
Piętro: do 5
Powierzchnia całkowita: od 43,92 do 90,90 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 6
Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny

KG Group Sp. z o.o. 741

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Osiedle Piltza powstaje na krakowskim Ruczaju. Mieszkania umieszczone w tym 5-cio piętrowym budynku to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak również dla osób chcących zmienić swoją przestrzeń życiową.

Wśród licznych atutów przedsięwzięcia można wymienić: lokalizację, rozwiniętą infrastrukturę oraz szybką komunikacja z centrum Krakowa.

W ofercie dostępne mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni i przemyślanych rozkładach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami i tarasami oraz lokale usługowe. Natomiast lokale mieszkalne znajdujące się na piętrach posiadają loggie lub balkony. Z kolei miłośnicy pięknych tarasów zachwycą mieszkania na ostatniej kondygnacji.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 6

Lokalizacja

Osiedle umiejscowione jest w południowo – zachodniej części Krakowa, w szybko rozwijającej się części Ruczaju. Czas potrzebny do przedostania się do centrum miasta - ok. 20 min. W pobliżu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa, szkoły, przedszkola, obiekty rekreacyjne, tereny zielone oraz kilka linii tramwajowych i autobusowych.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, siłownia, fitness, bankomat

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, miejsca parkingowe, teren zielony

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, loggia

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja