Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Osiedle Na Skraju Lasu - Mieszkania Poznań

od 216 884,00 PLN od 5 085,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 3
Piętro: do 6
Powierzchnia całkowita: od 48,37 do 79,13 m2
Termin oddania: 30/09/2015

Liczba kondygnacji w budynku: 7
Typ budynku: kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych
Ogrzewanie: system centralnego ogrzewania z dystrybucją ciepłej wody sanitarnej zasilanej z węzła cieplnego; rozdział na poszczególne mieszkania w szachtach instalacyjnych za pomocą wodomierzy i przepływowych liczników ciepła
Rodzaj parkingu: podziemny
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

OKRE Development Sp. z o.o. 1235

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Osiedle "Na Skraju Lasu" to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z trzech kameralnych budynków, łączący nowoczesną architekturę, belgijskie standardy budowy, najlepszą lokalizację w dzielnicy i przystępne ceny. Zastosowane detale architektoniczne doskonale współgrają z zielenią Rezerwatu Przyrody "Żurawieniec", który znajduje się zaledwie 15 metrów od naszego osiedla.

Do tej pory ukończone zostały dwa etapy osiedla - budynek A i C (łącznie 79 mieszkań). Aktualna oferta dotyczy wyprzedaży II etapu – budynku C oraz sprzedaży ostatniego - III etapu - budynku B, w którym znajduje się 59 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 27 do 66 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, większość z widokiem na las. Każde mieszkanie posiada własny balkon lub loggię.

Liczba kondygnacji w budynku: 7
Parking: podziemny
Ogrzewanie: system centralnego ogrzewania z dystrybucją ciepłej wody sanitarnej zasilanej z węzła cieplnego; rozdział na poszczególne mieszkania w szachtach instalacyjnych za pomocą wodomierzy i przepływowych liczników ciepła

Lokalizacja

Osiedle "Na Skraju Lasu" położone jest w dzielnicy Naramowice, na rogu ulic Błażeja i Jasna Rola, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody "Żurawiniec", bardzo popularny wśród mieszkańców jako miejsce do odpoczynku, spacerów i wycieczek rowerowych. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, kampus UAM Morasko, ośrodki zdrowia, kościół, oraz liczne punkty usługowo-handlowe. Osiedle położone jest 400 m od przystanku trzech linii autobusowych MPK. W niedalekiej przyszłości szybki dostęp do centrum zapewni dwupoziomowy węzeł na skrzyżowaniu ulic Naramowickiej i Lechickiej oraz ulica "Nowa Naramowicka". Osiedle jest położone 300 metrów od planowanej trasy - będzie nas od niej odgradzać kilka budynków wielorodzinnych. Dzięki temu mieszkańcy zachowają ciszę, a jednocześnie będą korzystać z szybkiego połączenia z centrum miasta.

W okolicy

przedszkole, tramwaj, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, centrum handlowe

Obecne w budynku

miejsca parkingowe

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek, loggia