Interesuje mnie

Osiedle Księżnej Dąbrówki - Mieszkania Dąbrówka

od 239 712,00 PLN od 4 599,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 4 do 6
Piętro: do 1
Powierzchnia całkowita: od 49,94 do 75,27 m2

Typ budynku: osiedle domów w zabudowie szeregowej
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Nickel Development Sp. z o.o. 34

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Najnowsza inwestycja Nickel Development – Książęca – to kolejny etap rozbudowywanego od 14 lat Osiedla Księżnej Dąbrówki, gdzie prowadzimy budowę domów i dwukondygnacyjnych mieszkań w zabudowie szeregowej. Dwa dostępne metraże – 99-metrowe domy oraz 75-metrowe mieszkania oferują przestrzeń dla całej rodziny. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami programu MDM. 
 
Dąbrówka to niewielka miejscowość oddalona zaledwie o 4 km od granic Poznania. Dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia m. in. autostrada A2, droga ekspresowa S-11 oraz połączenie kolejowe ze stacji Palędzie. Wraz z dynamicznym rozwojem, w Dąbrówce powstała nowoczesna szkoła podstawowa, a w pobliskim Skórzewie – gimnazjum. Na samym Osiedlu Księżnej Dąbrówki znajdują się dwa place zabaw dla dzieci, a także Galeria Dąbrówka z wieloma lokalami handlowo-usługowymi.

W przygotowaniu kolejny etap osiedla.

Lokalizacja

Gmina Dopiewo w ciągu ostatnich lat intensywnie się rozwinęła, stając się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania. Ta lokalizacja oferuje optymalne połączenie walorów związanych z bliskością natury oraz wygodną infrastrukturą. Położona w środku drogi pomiędzy podmiejskimi jeziorami i terenami rekreacyjnymi, a centrum miasta, jest doskonałą ofertą dla tych, którzy są związani z Poznaniem, ale czas wolny wolą spędzać z dala od jego zgiełku.

W okolicy

apteka, sklep spożywczy, centrum handlowe, bar, restauracja