Interesuje mnie

OSIEDLE BORYCZÓW - Domy Niepołomice

od 297 797,00 PLN od 3 510,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Dom
Liczba pokoi: od 2
Liczba kondygnacji: od 2
Powierzchnia całkowita: od 67,87 do 118,22 m2

Materiał budynku: ściany fundamentów: żelbetowe; ściany zewnętrzne: ceramika, Thermopor, kl. 150; ściany fundamentowe pionowe zew. ocieplane styrodurem 10 cm grubości; ściany zewnętrze powyżej poziomu zero ocieplane metodą systemową (skład styropian 10 cm grubości); ściany działowe: ceramika, kl. 150; stropy – żelbetowe systemowe prefabrykowane
Okna: stolarka okienna PCV – 5-cio komorowe, ze szprosami, białe; parapety wewnętrzne – PCV

WLW Development Sp. z o.o. Sp. k. 1162

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Nasze osiedle zlokalizowaliśmy w Niepołomicach w dzielnicy Boryczów, oddalonej o niespełna 15 minut od centrum pełnego uroku miasteczka. Osiedle, jako jedyne w tym rejonie, graniczy bezpośrednio z Puszczą Niepołomicką. To idealne miejsce dla osób, które poszukują lokalizacji zacisznej, pozwalającej na wytchnienie od zgiełku miasta, ale przy tym dobrze skomunikowanej.

Osiedle powstało z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach. Zostało zaprojektowane przez Autorską Pracownie Architektoniczną Krystyna Sołhaj-Janczykowska, Joanna Matuszek, Kazimierz Węglarski. 

Fakt iż wszystkie domy z pierwszych 5-ciu etapów znalazły swoich nabywców, a my rozpoczynamy budowę kolejnego etapu świadczy o tym, jak dużym zainteresowaniem cieszy się ta okolica i sama zabudowa.

Budynki zaprojektowano jako parterowe. Posiadają poddasze, które może pełnić funkcję użytkową. Każdy z domów szeregowych powstał na działce o powierzchni od 300 do 700 m2. Wszystkie domy posiadają ogródki oraz pokoje dzienne skierowane na stronę południową. W przypadku działek o pow. 300m2 do mieszkańców przynależy ogródek o wielkości 160m2.

Dodatkowym atutem pobliskiej okolicy jest fakt iż osiada on plan zagospodarowania terenu. Zgodnie z nim jedyny dopuszczalny typ zabudowy to dom jednorodzinny. Gwarantuje to utrzymanie willowego charakteru pobliskiej okolicy.

Ogrzewanie: kotłownia piec wysokotemperaturowy – piec firmy Saunier Duval, cały osprzęt wraz z zaworami; wewnętrzna instalacja C.O.; ogrzewanie podłogowe wodne ( kuchnia oraz łazienka na piętrze); grzejniki płytowe – podłączenie boczne; instalacja pod: system tzw. "solarny"
Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna
Ogrodzenie: ogrodzenie działki od strony ogrodu; instalacja pod system alarmowy
Powierzchnia działek: od 302,00 do 515,00

Lokalizacja

Z łatwością można przedostać się na autostradę A4 – zjazd w Szarowie znajduje się w odległości 7,5 km. Do Krakowa można dotrzeć także koleją podmiejską – stacja kolejowa umożliwiające połączenie z centrum Grodu Kraka mieści się w Świątnikach. Można również skorzystać z rozbudowanej sieci busów.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, szkoła, przychodnia, plac zabaw, PKP, las, basen, siłownia, fitness, restauracja

Obecne w budynku

miejsca parkingowe, ogrodzenie

Przynależy do nieruchomości

taras, ogródek, osobne wejście

Obecne w mieszkaniu

kominek, drzwi antywłamaniowe

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja