Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Osiedle Bezpieczna - Mieszkania Wrocław

od 376 530,00 PLN od 4 999,32 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: 40
Liczba pokoi: od 3 do 4
Piętro: od 1 do 5
Powierzchnia całkowita: od 68,46 do 101,40 m2
Termin oddania: 30/06/2016

Liczba kondygnacji w budynku: 6
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

INTER-ES INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp. k. 403

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Przedstawiamy nową inwestycję „Osiedle Bezpieczna” położoną bezpośrednio przy ul. Bezpiecznej na osiedlu Różanka w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.

Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych zapewnia doskonały dostęp do wszystkich części miasta bez konieczności posiadania własnego samochodu. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konrzewski.

„Osiedle Bezpieczna” oferuje 84 funkcjonalne mieszkalnia o powierzchni od 28 m2 do 107 m2 z balkonami oraz niektóre mieszkania z trasami zielonymi o powierzchni do 40 m2. Budynek posiada VI kondygnacji z antresolami w klatce schodowej „A”, w każdej z nich znajduje się winda, która pierwszy przystanek ma w garażu podziemnym, co zapewnia odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie. Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking wielostanowiskowy z 99 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Bezpiecznej na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe. Do każdego mieszkania zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet ,telefon. Planowany termin przekazywania pierwszych mieszkań to I kwartał 2016 r.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 6
Parking: miejsca postojowe podziemne

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, szkoła, przychodnia, plac zabaw, poczta, siłownia, fitness, bankomat, bank, restauracja

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja