Interesuje mnie

Osada Wschodni Wrocław - Mieszkania Kiełczów

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 3
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 39,73 do 82,48 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny

Oferty tej inwestycji

DPDeweloper Sp. z o.o. Sp. k. 3086
71 7 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera http://www.dpdeweloper.pl

Opis inwestycji

W gminie Długołęka, w centrum miejscowości Kiełczów (ulica Makowa 28, 28a) powstaje Osada Wschodni Wrocław. To doskonały wybór dla Ciebie i Twoich bliskich.

Okolica, w której powstaje inwestycja, jest zielona, cicha i spokojna. Blisko znajdują się najważniejsze obiekty użyteczności publicznej, w tym szkoła, ośrodek zdrowia, apteka, restauracja czy sklep spożywczy. Natomiast część wspólna osiedla została zagospodarowana liczną zielenią oraz obszarem przeznaczonym do wypoczynku. Powstanie tu również plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Miłośnicy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, w tym joggingu czy jazdy rowerowej,  również będą zachwyceni lokalizacją Osady, która bardzo urokliwa i umożliwia spędzanie czasu w bezpiecznym i cichym miejscu, z dala o ruchu i hałasu ulicznego.

Na przyszłych właścicieli czekają funkcjonalne i komfortowe mieszkania 1-, 2- lub 3-pokojowe o powierzchniach od 39 m kw., które oddawane są w stanie deweloperskim.

Lokale umiejscowione na parterze posiadają piękny i przestronny ogród, natomiast lokale na piętrach: balkon, loggię lub taras. Dodatkowo mieszkania z drugiego piętra posiadają antresolę.

Bezpieczeństwo zakupu lokalu jest możliwe dzięki gromadzeniu wpłat przyszłych mieszkańców na rachunku powierniczym oraz kontroli prac budowlanych przez bank.

Liczba mieszkań, która wchodzi w skład inwestycji: 50.

Planowany termin zakończenie: II kwartał 2018 r.

Liczba kondygnacji w budynku: 3

Lokalizacja

Kiełczów położony jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka, bardzo blisko Wrocławia od strony Psiego Pola. W Kiełczowie znajduje się wiele sklepów wielobranżowych czy lokali usługowych. Nie brak też miejsc rekreacji, szkoły czy kościoła. Blisko inwestycji usytuowane są też przystanki komunikacji miejskiej, restauracja oraz apteka.

W okolicy

autobus, apteka, sklep spożywczy, szkoła, restauracja, kościół, sklepy wielobranżowe

Obecne w budynku

plac zabaw, teren zielony

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek, antresola, loggia