Interesuje mnie

Osada Wschodni Wrocław - Mieszkania Kiełczów

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 2
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 51,90 do 73,96 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny

DPDeweloper Sp. z o.o. Sp. k. - Osada Wschodni Wrocław 3086

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

W gminie Długołęka, w centrum miejscowości Kiełczów (ulica Makowa 28, 28a) powstaje Osada Wschodni Wrocław. To doskonały wybór dla Ciebie i Twoich bliskich.

Okolica, w której powstaje inwestycja, jest zielona, cicha i spokojna. Blisko znajdują się najważniejsze obiekty użyteczności publicznej, w tym szkoła, ośrodek zdrowia, apteka, restauracja czy sklep spożywczy. Natomiast część wspólna osiedla została zagospodarowana liczną zielenią oraz obszarem przeznaczonym do wypoczynku. Powstanie tu również plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Miłośnicy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, w tym joggingu czy jazdy rowerowej,  również będą zachwyceni lokalizacją Osady, która bardzo urokliwa i umożliwia spędzanie czasu w bezpiecznym i cichym miejscu, z dala o ruchu i hałasu ulicznego.

Na przyszłych właścicieli czekają funkcjonalne i komfortowe mieszkania 1-, 2- lub 3-pokojowe o powierzchniach od 39 m kw., które oddawane są w stanie deweloperskim.

Lokale umiejscowione na parterze posiadają piękny i przestronny ogród, natomiast lokale na piętrach: balkon, loggię lub taras. Dodatkowo mieszkania z drugiego piętra posiadają antresolę.

Bezpieczeństwo zakupu lokalu jest możliwe dzięki gromadzeniu wpłat przyszłych mieszkańców na rachunku powierniczym oraz kontroli prac budowlanych przez bank.

Liczba mieszkań, która wchodzi w skład inwestycji: 50.

Planowany termin zakończenia: II kwartał 2018 r.

Do naszego biura sprzedaży w Kiełczowie na ulicy Wrocławskiej 42 zapraszamy już teraz, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Liczba kondygnacji w budynku: 3

Lokalizacja

Kiełczów położony jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka, bardzo blisko Wrocławia od strony Psiego Pola. W Kiełczowie znajduje się wiele sklepów wielobranżowych czy lokali usługowych. Nie brak też miejsc rekreacji, szkoły czy kościoła. Blisko inwestycji usytuowane są też przystanki komunikacji miejskiej, restauracja oraz apteka.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, szkoła, przychodnia, plac zabaw, las, fitness, bar, restauracja, ścieżki rowerowe, kościół, obiekty sportowe, sklepy wielobranżowe, obwodnica

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, ogrodzenie, teren zamknięty

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, komórka lokatorska, ogródek, antresola, loggia, garderoba

Obecne w mieszkaniu

biały montaż, Internet, rolety, domofon

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja