Interesuje mnie

Nowy Port etap III - Mieszkania Wrocław

od 195 000,00 PLN od 5 569,45 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 3
Piętro: od 1 do 4
Powierzchnia całkowita: od 26,61 do 68,59 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 4

INKOM S.A. 150

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

NOWA DZIELNICA NAD ODRĄ

Gotowe mieszkania z odbiorem "od zaraz".
W ofercie zostały mieszkania 2- i 3- pokojowe o metrażach od 47 m2 do 58 m2.  Do każdego zakupionego teraz mieszkania miejsce postojowe zewnętrzne GRATIS.

Wybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie.

Nowy Port powstaje wokół idei otwartej, przyjaznej do życia przestrzeni. Można stąd wyruszyć na rowerową wycieczkę lub długi spacer. Stare drzewa zapewniają cień w upalne dni. Nie trzeba wyjeżdżać, by ciekawie spędzić weekend, tak wiele interesujących miejsc jest tuż obok.

Udało nam się pogodzić potrzebę obcowania z naturą, chęć życia w spokoju i ciszy z miejskim stylem bycia. Lokalizacja Nowego Portu to przykład udanego kompromisu pomiędzy podmiejską ciszą i wygodą w życiu codziennym. Dobra komunikacja ze ścisłym centrum pozwala na szybki dojazd do pracy lub na uczelnię.

MIESZKAJ Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

Budynki Nowego Portu sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary chronione przez Zarząd Zieleni Miejskiej. Malownicze stawy otoczone bujną zielenią tworzą urokliwy krajobraz. Z okien rozciąga się piękny widok.

Wysokość pomieszczeń (cm): 270.00
Liczba kondygnacji w budynku: 4

Lokalizacja

Urokliwe trasy spacerowe i ścieżki rowerowe nad Odrą, nadrzeczny bulwar i bliskość Lasu Strachocińskiego. Mnóstwo pomysłów na weekendowe wypady, w najbliższej okolicy - Wyspa Opatowicka, Park Szczytnicki, Pergola i ZOO.Dogodna komunikacja z centrum miasta, 10 minut jazdy tramwajem do placu Grunwaldzkiego. W pobliżu Trasy Warszawskiej i budowanej Wschodniej Obwodnicy Wroclawia.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, PKP, poczta, żłobek, restauracja

Obecne w budynku

plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, patio

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja