Interesuje mnie

Nowy Marcelin II - Mieszkania Poznań

od 227 890,00 PLN od 5 700,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 4
Piętro: do 16
Powierzchnia całkowita: od 35,06 do 84,26 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Typ budynku: budynki wielorodzinne
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Ataner Sp. z o.o. 6

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

NOWY MARCELIN zaprojektowany został w bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanego przez Ataner Sp. z o.o. Osiedla Marcelin. Zespół mieszkaniowy NOWY MARCELIN składać się będzie z trzech monitorowanych osiedli z portierniami ochrony, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci i podziemnymi halami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz dla rowerów. Wybudowane zostanie również centrum sportowe. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie placami zabaw oraz ozdobną zielenią. Budynki o zróżnicowanej wysokości od trzech do dziesięciu pięter wyróżniać się będą ciekawą architekturą. Zaprojektowano tu dobrze doświetlone mieszkania, z przestronnymi balkonami. Pierwszy etap osiedla NOWY MARCELIN składać się będzie z trzech budynków, o wysokości od III do VIII pieter, w których przewidziano 181 mieszkań o pow. od 31,3m2 do 88,3m2. Zakończenie tego etapu inwestycji jest przewidziane na drugą połowę 2017 r.

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji w budynku: 3
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

NOWY MARCELIN znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych płuc poznańskiego Grunwaldu – Lasku Marcelińskiego, którego atrakcją jest m.in. pięciokilometrowa ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza oraz trasa rowerowa. NOWY MARCELIN jest dobrze skomunikowane szybką komunikacją z centrum Poznania. Niedaleko znajduje się duże centrum handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, poczta, bankomat, bank, restauracja

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja