Interesuje mnie

Nowa Papiernia - Mieszkania Wrocław

od 323 500,00 PLN od 6 800,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: od 1 do 7
Powierzchnia całkowita: od 31,64 do 92,55 m2
Termin oddania: 02/04/2015

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Typ budynku: Budynek wielorodzinny
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

RED Real Estate Development Sp. z o.o. 1696

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Lofty i nowoczesne mieszkania inspirowane loftami w centrum Wrocławia.

W rozległym kwartale przy ul. Kościuszki powstaje zespół mieszkaniowy Nowa Papiernia. Pierwszy etap projektu obejmie uporządkowanie i zagospodarowanie terenu, odnowę elewacji sąsiadujących kamienic, adaptację dwóch budynków papierni z 1889 roku na klimatyczne lofty oraz budowę nowego budynku mieszkalnego. Mamy tu propozycje zarówno dla osób ceniących osobliwe i niebanalne klimaty, jak i dla tych, którzy poszukują nowoczesnych mieszkań w ścisłym centrum miasta. Oferujemy:- oryginalne lofty o wysokości do 4 m, nowoczesne mieszkania utrzymane w klimacie XIX wiecznych wnętrz o wysokości do 3m oraz 4 lokale usługowe na parterze o powierzchni od 36 mkw do 124mkw.

Niezwykła elegancja aranżacji projektowanych budynków zostanie podkreślona przez zewnętrzne windy, przestronne tarasy i balkony oraz zewnętrzne zielone tarasy. Na terenie kompleksu przewidziano alejki spacerowe z fontanną, zieleń oraz plac zabaw dla dzieci. Całość inwestycji będzie monitorowana i całodobowo chroniona. W ofercie znajduje się również garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Wysoki standard budynków, dogodna komunikacja, a jednocześnie odseparowanie od zgiełku ulic, dają gwarancję rosnącej wartości nieruchomości.

4lokale usługowo-handlowe pow. 124m2, 80m2, 81m2 oraz 35m2 zlokalizowane na parterze rewitalizowanego budynku o charakterze loftowym. Lokalizacja: ścisłe centrum miasta (10min od Rynku). Oferowane lokale będą częścią nowej, prestiżowej inwestycji Nowa Papiernia, w której docelowo zamieszka ok 1200 potencjalnych klientów. Oferujemy wysokie pomieszczenia – 4m z witrynami, niebanalną, oryginalna architekturę i wysoki standard wykończenia.

Szczegóły w dziale sprzedaży: Małgorzata Kram: 519588606 lub Magdalena Jankowska: 514203655.

Wysokość pomieszczeń (cm): 260.00
Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 8

W okolicy

autobus, tramwaj, sklep spożywczy, park, szkoła, PKP, centrum handlowe, poczta

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, monitoring, plac zabaw, patio, ogrodzenie

Obecne w mieszkaniu

telewizja kablowa, alarm