Interesuje mnie

Next Ursus - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 3
Piętro: do 7
Powierzchnia całkowita: od 31,01 do 68,75 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny

Nexity Polska Sp. z o.o. 1538

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Inwestycja Next Ursus realizowana jest w części Warszawy, która jest bardzo dobrze skomunikowana z ce ntrum miasta, czyli now ej części Ursusa przy ul. Posag 7 Panien 16. Miejsce to będzie idealne dla osób mających dzieci ze względu na dużą liczbę przedszkoli i szkół w okolicy. Osobyceniące sobie dobrą komunikację z centrum oraz zaciszne i nowoczesne osiedle wybierają właśnie Ursus.

Docelowo powstanie aż 14 budynków, które stworzą zintegrowane osiedle. W ramach inwestycji nie zabraknie mieszkań 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchniach mieszkalnych od 28 do 90 m kw. Dodatkowo będą znajdować się tu garaże podziemne, komórki lokatorskie czy miejsca postojowe.

Część z parterowych lokali będzie posiadać ogródki, natomiast mieszkania ulokowane na wyższych poziomach – balkony i tarasy.

Osiedle będzie mieć garaże podziemne, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Mieszkania wyposażone będą w inteligentny system Smart Home. Jest to system zarządzania alarmami antywłamaniowymi, temperaturą pomieszczeń, dostawą energii elektrycznej, oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym, otwieraniem i zamykaniem rolet czy żaluzji. To także możliwość programowania, włączania i wyłączania sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

W Next Ursus znajdzie się przestronna strefa fitness, funkcjonalne place zabaw oraz ławki ładujące ze stacjami wi-fi. Stacja rowerów miejskich to wspaniały dodatek dla mieszkańców, dzięki czemu będą mogli spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Na osiedlu znajdą się panele fotowoltaiczne, dzięki którym opłaty za energię będą mniejsze.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 8

Media

woda, siła, prąd, kanalizacja