Interesuje mnie

Moderna - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 5
Piętro: do 11
Powierzchnia całkowita: od 53,22 do 134,65 m2
Termin oddania: 31/03/2017

Liczba kondygnacji w budynku: 12
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Dom Development S.A. - Warszawa 2044

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Osiedle Moderna powstaje u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Stanowić je będą 4-, 5- i 12 - piętrowe budynki wielorodzinne, których budowa podzielona została na cztery etapy. W pierwszym powstaną 3 budynki z 167 mieszkaniami.Kupujący mają możliwość skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i zasobności portfela. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Osiedle tworzy nowy fragment miasta, zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami pamiętając o funkcjonalności i przestronności mieszkań.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie zaprojektowana na osiedlu zielona promenada, która przebiega przez środek osiedla i w naturalny sposób będzie łączyć sąsiadujący teren zielony z częściami wspólnymi osiedla. Zielona Promenada będzie stanowić miejsce do codziennych sąsiedzkich spotkań i spacerów. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw z licznymi zabawkami.

Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon, loggia, taras lub ogródek.

Obecnie w sprzedaży jest już II etap inwestycji.

Wysokość pomieszczeń (cm): 270.00
Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 12
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E7, N11, 112, 120, 126, 527,732,). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest również stacja II linii metra. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, Multikino, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Centrum Handlowe Atrium Targówek, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek, Ikea). W pobliżu inwestycji znajdują się liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.

W okolicy

autobus, przedszkole, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, siłownia, fitness, restauracja

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, patio, ogrodzenie

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek, loggia

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja