Interesuje mnie

Malinowa Enklawa - Domy Żerniki Wrocławskie

od 730 000,00 PLN od 4 539,00 PLN/m kw.
793 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Dom
Liczba pokoi: od
Powierzchnia całkowita: od 160,82 do 160,90 m2
Termin oddania: 30/04/2019

Typ budynku: domy jednorodzinne dwulokalowe
Materiał budynku: bloczki silikatowe „Silka”
Okna: stolarka okienna PCV w systemie 3-szybowym wraz z automatycznymi roletami zewnętrznymi na pilota
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

7D Development 343
793 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera http://7ddevelopment.pl/wy...

Opis inwestycji

„Malinowa Enklawa” to kolejna kameralna inwestycja, którą tym razem realizujemy w Żernikach Wrocławskich. Chcąc zapewnić Państwu ciszę i spokój tak potrzebne do zrelaksowania się po całym dniu pracy, tworzymy dla Państwa dwa budynki jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, które staną się Państwa oazą spokoju.

Korzystając z naszego doświadczenia oraz szczególnie dbając o Państwa komfort zaprojektowaliśmy przestronne domy o bardzo wysokim standardzie, których cechami charakterystycznymi są m.in. 3-szybowe okna wraz z automatycznymi roletami zewnętrznymi na pilota oraz drzwi wejściowe wyposażone dodatkowo w zamek szyfrowy, zapewniające Państwu bezpieczeństwo. W zimowe wieczory ciepło domowego ogniska wspomoże wykonane ogrzewanie podłogowe zaś w gorące letnie dni ochłodę zapewnią dwie klimatyzacje zlokalizowane na parterze oraz piętrze. Nowoczesności oraz funkcjonalności domów dopełnią m.in. kamienne parapety, automatyczna brama wjazdowa na posesję sterowana pilotem czy też instalacja systemu zmiękczającego wodę. Nie zapomnieliśmy również o Państwa oszczędności, o którą zadba zbiornik bezodpływowy pozwalający na wykorzystanie wód opadowych do podlewania ogrodu.

Każdy z domów będzie posiadał także własny garaż wraz z miejscem postojowym. Również dla gości nie zabraknie miejsca, w którym będą mogli pozostawić swoje pojazdy.

Pamiętając jednak, iż za drzwiami enklawy spokoju istnieje codzienność i niekończące się dojazdy, nie tylko do pracy, mogące spędzić sen z powiek – uspokajamy – Żerniki Wrocławskie posiadają pod tym względem bardzo dobrą lokalizację. Wjazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia znajduje się w odległości zaledwie 8 min drogi, zapewniając jednocześnie wiele możliwości dojazdu w różne części miasta w stosunkowo krótkim czasie.

Ogrzewanie: ogrzewanie podłogowe oraz grzejnikowe– z rozprowadzoną instalacją po domu zasilane z węzłów cieplnych w budynkach, zlokalizowanych w kotłowni (piec kondensacyjny 1-funkcyjny z zasobnikiem)
Pokrycie dachowe: dach – płaski z pokryciem zgrzewaną membraną dachową
Ogrodzenie: systemowe z siatki panelowej (ocynk) – słupki na betonowych stopach

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, restauracja, kościół, stacja paliw, obwodnica

Obecne w budynku

miejsca parkingowe, ogrodzenie, teren zamknięty

Przynależy do nieruchomości

ogródek

Obecne w mieszkaniu

klimatyzacja, rolety, telewizja kablowa, wideofon

Media

woda, prąd, gaz