Interesuje mnie

Lubczykowa Góra - Domy Poznań

od 3 580,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Dom
Liczba pokoi: od 4
Liczba kondygnacji: od 2
Powierzchnia całkowita: od 117,20 do 136,40 m2

Typ budynku: domy jednorodzinne
Łazienka: dwie łazienki
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Trust S.A. 925

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Lubczykowa Góra to osiedle domów jednorodzinnych, które charakteryzuje funkcjonalność i nowoczesność. Sama inwestycja zlokalizowana jest w Poznaniu przy ulicy Błażeja (Stare Miasto, Naramowice). To doskonały wybór dla pragnących mieszkać w bezpiecznym i malowniczym miejscu przy jednoczesnym dobrym połączeniu komunikacyjnym z centrum miasta. W standardzie domów znajdują się instalacje alarmowe.

Podczas realizacji osiedla zastosowano nowoczesne technologie, nie zapominając przy tym o smaku i estetyce. Każdy budynek posiada również piękny taras, z którego będą mogli Państwo podziwiać okolicę.

Ogrzewanie: Instalację centralnego ogrzewania wykonano z rur PCV i grzejników panelowych.
Powierzchnia działek: od 245,00 do 267,00

Lokalizacja

Położone na morenowych wzgórzach schodzących do doliny rzeki Warty, Osiedle Lubczykowa Góra II to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie ma do zaoferowania Poznań. Osiedle otoczone jest lasami moraskimi oraz od strony wschodniej terenami leśnymi należącymi do Leśnictwa Marianowo. Położenie inwestycji umożliwia szybki dojazd do centrum Poznania aż trzema szlakami komunikacyjnymi - poprzez ul. Obornicką i dalej Niestachowską, drogami wewnętrznymi piątkowskich osiedli oraz ul. Naramowicką i Szelągowską. Najkrótsza droga do Starego Rynku ma długość ok. 9 km i można ją pokonać autobusem miejskim linii 67 lub 911 w czasie około 20 minut a dla nocnych marków jest autobus 248.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe

Obecne w budynku

miejsca parkingowe, ogrodzenie

Przynależy do nieruchomości

balkon, ogródek

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja