Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Lokum da Vinci - Mieszkania Wrocław

od 409 000,00 PLN od 7 007,02 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: 7
Liczba pokoi: od 3
Piętro: do 14
Powierzchnia całkowita: od 58,37 m2
Termin oddania: 23/08/2016

Liczba kondygnacji w budynku: 15
Rodzaj parkingu: podziemny, naziemny
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Lokum Deweloper 174

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Lokum da Vinci  to gotowa, w całości zrealizowana inwestycja, położona w zachodniej części Wrocławia. Osiedle zlokalizowane jest pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana. Swym oryginalnym i nowoczesnym designem przywołuje na myśl osiedla wielkich metropolii.    

Osiedle inspirowane jest postacią Leonarda da Vinci – malarza, genialnego inżyniera i konstruktora.  Projekt inwestycji uwzględnia idee bliskie artyście – najlepsze tradycje budownictwa oraz nowatorskie pomysły. Dzięki temu osiedle Lokum da Vinci wybija się ponad inne wrocławskie inwestycje, a mieszkańcy cieszą się lokalami o genialnych układach pomieszczeń, z imponującymi tarasami i balkonami w przystępnych cenach.

Inwestycja została zakończona w sierpniu 2016 r. Mieszkania we wszystkich czterech etapach zostały oddane do użytku. Obecnie w limitowanej ofercie pozostały jeszcze wolne, gotowe mieszkania 3-pokojowe z finalnego, IV etapu osiedla (budynek G). Jest to ostatnia szansa na zakup lokum w tej wyjątkowej inwestycji. Na przyszłych mieszkańców czekają  komfortowe metraże, idealne zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Cześć z nich wyposażona jest w dwa balkony i osobne garderoby.

Centralnym punktem osiedla jest plac z fontanną i pergolą wzorowaną na pergoli znajdującej się przy wrocławskiej Hali Stulecia. Tak zaaranżowany dziedziniec otoczony jest prestiżowym Pasażem da Vinci, w którym znajdują się m.in. sklep spożywczy, pizzeria, bistro, klub sportowy dla pań, lodziarnia czy lunch bar. Fontanna i pergola zostały oddane do użytku w czerwcu 2015 r.

Na osiedlu powstały 682 mieszkania.  Łącznie z powierzchniami użytkowymi  zajmują one 40 tys. m2. Osiedle Lokum da Vinci to swoiste miasto w mieście, a ze względu na liczną zieleń i bezpieczne place zabaw można osiedle nazwać miastem – ogrodem.

Liczba budynków: 11
Liczba kondygnacji w budynku: 15
Parking: podziemny, naziemny

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, żłobek, policja, siłownia, fitness, restauracja

Obecne w budynku

winda, monitoring, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, patio, fontanna

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras

Obecne w mieszkaniu

drzwi antywłamaniowe, wideofon

Media

woda, prąd, kanalizacja