Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Lirowa - Mieszkania Warszawa

od 437 892,00 PLN od 8 200,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: do 7
Powierzchnia całkowita: od 48,12 do 120,60 m2
Termin oddania: 31/03/2017

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

SGI S.A. 1059

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Apartamentowiec LIROWA to kameralny, sześciopiętrowy budynek położony w zielonej części Ochoty. Jego nowoczesna i elegancka architektura idealnie wpisuje się w otaczającą zabudowę, a także podkreśla willowy charakter dzielnicy. Inspirowana duchem Le Corbusier, przykuwa uwagę surowym pięknem, prostą lecz niebanalną formą. W budynku zaprojektowano 70 komfortowych mieszkań charakteryzujących się wysokim standardem wykończenia. Do apartamentów położonych na górnych kondygnacjach przynależą przestronne tarasy, do pozostałych zaś mieszkań balkony lub loggie.

Realizowana przez firmę SGI inwestycja LIROWA charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz wysoką jakością użytych do jego budowy materiałów. Architekci zadbali zarówno o zewnętrzną estetykę budynku, komfort przyszłych mieszkańców, jak również o staranne zaprojektowanie części wspólnych. Zastosowano na nich takie elementy wykończeniowe jak klinkier, drewniane okładziny, lustra oraz stonowaną kolorystykę ścienną.
Nowoczesny system oświetlenia zewnętrznego budynku podkreśla modernistyczną bryłę, ale także zapewnia dodatkowe doświetlenie pasaży.

• Gwarancja prestiżowej, unikalnej lokalizacji
• Nowoczesna modernistyczna architektura
• Starannie zaprojektowane apartamenty
• Przestronne tarasy, balkony, loggie oraz ogródki
• Korzystne połączenie z centrum miasta
• Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwieckiego

Wysokość pomieszczeń (cm): 270.00
Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 8
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

Ochota to najmniejsza, a zarazem niezwykle malownicza i pełna kontrastów dzielnica. Z jednej strony Stara Ochota, pełna zabytkowych kamienic reprezentujących różne style architektoniczne, z drugiej zaś nowoczesne Szczęśliwice z nowymi osiedlami i zielonymi terenami. Park Szczęśliwicki to „zielone płuca” nie tylko tej dzielnicy, ale i całej Warszawy. Apartamentowiec Lirowa powstaje na cichej uliczce odchodzącej bezpośrednio od ul. Włodarzewskiej, w niedalekiej odległości od Kopca Szczęśliwickiego.Dzięki swojej lokalizacji, inwestycja łączy w sobie uroki kameralnego budownictwa z bliskością centrum miasta. Wystarczy bowiem niecałe 20 minut jazdy samochodem, by dotrzeć do serca Warszawy lub dojechać do trasy szybkiego ruchu. Spacerem natomiast już w 5 minut można dojść do rozległego parku i cieszyć się urokami natury. Osoby ceniące sobie życie kulturalne na pewno ucieszy bliskość kultowego OCH-TEATR.

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, siłownia, fitness

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, plac zabaw, miejsca parkingowe

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, loggia