Interesuje mnie

Lifetown - Mieszkania Warszawa

od 6 700,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 3
Piętro: do 4
Powierzchnia całkowita: od 39,62 do 74,48 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 5
Typ budynku: budynek mieszkalny wielorodzinny

Nexity Polska Sp. z o.o. 1538

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Osiedle Lifetown tworzy kameralny, czteropiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 6 na warszawskim Ursynowie.

Znajdą się w nim apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażach od 33,9 do 74,5 m kw. i przemyślanych rozkładach. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki. Wszystkie apartamenty wyposażone będą w wideo fony oraz innowacyjny pakiet SMART HOME umożliwiający zdalne administrowanie systemem ochrony oraz elektryczności.

Klatki schodowe oraz windy wykończone zostaną w nowoczesnym, wysokim standardzie. Dla komfortu mieszkańców komórki lokatorskie będą zlokalizowane na piętrach.

Firma Nexity wyposaży osiedle w wi-fi oraz multimedialne ławki umożliwiające ładowanie urządzeń elektronicznych. Na osiedlu znajdzie się również kolorowy plac zabaw. W trosce o zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa inwestycja będzie monitorowana.

W pobliżu Lifetown są liczne punkty handlowo-usługowe. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta – niedaleko znajduje się południowa obwodnica Warszawy oraz przystanki linii autobusowych, z których dwie dowożą do znajdującej się niedaleko linii metra. Dla miłośników ekologicznej lokomocji jest do dyspozycji wypożyczalnia rowerów Veturilo. Niedaleko inwestycji znajduje się też Galeria Mokotów, tor wyścigów konnych i kilka parków dające możliwość atrakcyjnego spędzania czasu w weekendy i nie tylko. Dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym dużym atutem jest bliskość szkoły podstawowej oddalonej od inwestycji o 4 minuty jazdy samochodem.

Liczba kondygnacji w budynku: 5