Interesuje mnie

Lake Park - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 4
Piętro: do 7
Powierzchnia całkowita: od 62,97 do 123,87 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Marvipol Development S.A. 853

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Lake Park Apartments to nie tylko dobrze zaprojektowane osiedle z budynkami mieszkalnymi. To prawdziwy proces miastotwórczy i najciekawsza inwestycja w okolicy. Na jej terenie powstaną niespotykane dotychczas strefy rekreacyjne, jezioro, ścieżki spacerowe, prywatna plaża i liczne miejsca odpoczynku. Tworzymy nową, unikatową część Warszawy reprezentującą całkowicie odmienny standard od tego, co znajdowało się w ofercie rynku nieruchomości dotychczas.

Enklawa 5 budynków wchodzących w skład Lake Park Apartments zlokalizowana jest wokół dużego jeziora. Apartamenty posiadają własne ogródki i tarasy oraz wyjątkowy widok na otaczająca zieleń i jezioro. Na terenie znajdzie się wiele miejsc rekreacji dla przyszłych mieszkańców: zlokalizowane wzdłuż jeziora ścieżki spacerowe i do joggingu, specjalnie wydzielona strefa do jogi i do gry w bule. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się też prywatną plażą zlokalizowaną tuz przy jeziorze, własną stacją Veturilo i miejscem do grillowania dla rodziny i przyjaciół.

W Lake Park Apartments każdy znajdzie coś dla siebie. Dla młodszych mieszkańców przewidziane są dwa place zabaw, prywatne przedszkole zlokalizowane na terenie osiedla i liczne tereny zielone. Dla starszych dostępne są sportowe strefy zlokalizowane wokół jeziora. Podziemny ruch kołowy daje mieszkańcom dużą ilość zielonej przestrzeni zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo dla dzieci.

Lake Park Apartments to jakość i standard znane już z poprzednich inwestycji Marvipol. Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, duże okna i najwyższej jakości materiały to tylko niektóre z zalet osiedla. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane ze strefą kontrolowanego dostępu i możliwością zakupu systemu inteligentne mieszkanie. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych, prywatną całodobową recepcją i nowoczesnym zagospodarowaniem zieleni.

Doskonała komunikacja z biznesowym centrum Mokotowa i niespotykane rozwiązania urbanistyczne sprawiają, że Lake Park Apartments będzie idealnym miejscem do mieszkania zarówno dla osób młodych jak i rodzin z dziećmi. Na terenie osiedla zlokalizowane będą liczne lokale usługowe, w tym kawiarnie i specjalne place restauracyjne, gdzie będzie można spędzić czas po ciężkim dniu pracy. Dzięki doskonałej lokalizacji nie tylko szybko dotrzesz do pracy, ale także zrobisz zakupy w Galerii Mokotów czy wyskoczysz na kawę ze znajomymi.

Liczba kondygnacji w budynku: 8
Parking: miejsca postojowe podziemne

W okolicy

autobus, przedszkole, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, centrum handlowe, lotnisko, bankomat, restauracja

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, monitoring, plac zabaw, ochrona budynku, miejsca parkingowe, teren zielony, patio, ogrodzenie, portier, recepcja

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek

Obecne w mieszkaniu

wideofon

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja