Interesuje mnie

KMINKOWA ETAP V - BUDYNKI AB - Mieszkania Wrocław

od 205 965,00 PLN od 5 620,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: do 4
Powierzchnia całkowita: od 34,05 do 81,00 m2

Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. 144

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Wychodząc naprzeciw Państwa zainteresowaniu mieszkaniami z poprzednich etapów inwestycji wzniesionych w północnej części Wrocławia na Lipie Piotrowskiej, przygotowaliśmy dla Państwa nową pulę 424 lokali. Obecnie oferujemy budynki A i B, które wchodzą w skład już V etapu przedsięwzięcia. Przedstawiamy wygodne i komfortowe rozwiązania skierowane dla klientów indywidualnych czy  inwestorów ceniących racjonalnie wykorzystaną powierzchnię mieszkalną.

To właśnie tutaj, gdzie cichnie zgiełk miasta, w otoczeniu zieleni powstaje  6  budynków  mieszkalnych – pięć 4-piętrowych i jeden 3-piętrowy. Każdy z budynków posiada garaż wielostanowiskowy na poziomie -1, a w nim miejsca postojowe, za które nie trzeba dodatkowo płacić. Na każde mieszkanie przypada jedno takie miejsce w garażu. Parkingi zewnętrzne są także do Państwa dyspozycji bez jakichkolwiek opłat. Każda klatka wyposażona jest w cichobieżną windę, która zapewnia sprawną komunikację pomiędzy piętrami. Ponadto dla mieszkańców przewidziano w każdej klatce miejsce na rowery/wózki.

Zaprojektowane z myślą o przyszłych mieszkańcach lokale mieszkalne  w części A i B są praktyczne i ustawne, gwarantujące komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Szeroki wybór mieszkań 1-,2-, 3- i 4-pokojowych  o zróżnicowanych metrażach od  32,01  do 81,47 m2,  a wśród nich znajdą Państwo przestronną kawalerkę z osobną jasną kuchnią i balkonem, wygodne 2 pokoje do wyboru z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią i przestronnym tarasem, ogródkiem, balkonem lub loggią albo może 3 pokoje z jedną lub dwoma łazienkami, do którego przynależy wygodna loggia czy taras o pow. nawet 71 m2, czy wreszcie komfortowe mieszkanie 4-pokojowe obowiązkowo z dwoma łazienkami z tarasem lub/i balkonem. Lokatorzy mają również do dyspozycji komórki lokatorskie, które stanowią nieocenioną powierzchnię do trzymania wielu niezbędnych lub sezonowych przedmiotów.

Położenie inwestycji w naturalnym otoczeniu zieleni, wśród niskiej zabudowy  oraz dogodne połączenie z centrum Wrocławia sprawiają, że można spójnie połączyć walory życia w dużym mieście oraz radość z obcowania z przyrodą. Dodatkowo zadbano również o estetyczne zagospodarowanie terenu wokół budynków: własna zieleń, alejki, chodniki i oczywiście plac zabaw dla najmłodszych.

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z tradycją , który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa wykorzystując materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  Naszym atutem jest wysoka jakość wykonywanych prac, szybka realizacja, konkurencyjne ceny oraz duże doświadczenie na rynku. Wszystkie te atuty są spełnieniem oczekiwań klientów zarazem z  punktu widzenia rzetelności jak i jakości świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży!

Liczba budynków: 6

Sposób płatności

10/90

W okolicy

autobus, przedszkole, sklep spożywczy, przychodnia

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek, loggia

Media

woda, prąd, kanalizacja