Interesuje mnie

KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO - Mieszkania Wrocław

od 472 968,00 PLN od 7 200,00 PLN/m kw.
71 3 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 5
Piętro: od 1 do 6
Powierzchnia całkowita: od 65,69 do 107,00 m2
Termin oddania: 30/06/2017

Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. 144
71 3 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera www.dachbud.com.pl

Opis inwestycji

U zbiegu ulic Wyszyńskiego i Benedyktyńskiej we Wrocławiu powstała oddana już do użytkowania inwestycja o charakterze wielkomiejskiej kamienicy. Miejsce to jest sercem starego Wrocławia i leży w okolicy Ostrowa Tumskiego, najstarszej i najbardziej urokliwej części miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Rynek oraz Plac Dominikański.

Na szczególną uwagę zasługuje wspaniały widok ukazujący się z okien apartamentów na urokliwy ogród botaniczny. Warto zwrócić uwagę na bogatą infrastrukturę w okolicy kamienicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a usytuowanie apartamentów blisko głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia pozwoli na szybkie dotarcie do każdej części miasta. Liczne usługi niezbędne do codziennego życia, takie jak sklepy, przychodnie, restauracje czy galerie handlowe oddalone są zaledwie o kilka minut. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu z pewnością zachęcą znajdujące się w pobliżu parki, tereny zielone wzdłuż Odry czy Wyspa Słodowa. Warto również wspomnieć o bliskości do licznych wrocławskich szkół i uczelni wyższych.

Oprócz doskonałej lokalizacji kamienica może  poszczycić się również wspaniałymi apartamentami mieszkalnymi o zróżnicowanej powierzchni mieszkalnej sięgającej od 50 m2 aż do 134m2. Oferowane apartamenty mieszkalne 2, 3 lub 5 pokojowe o różnym rozkładzie dają wiele możliwości aranżacji wnętrza dostosowanego do własnych potrzeb i stylu życia. Osoby ceniące piękne widoki i przestrzeń z pewnością docenią apartamenty na najwyższej kondygnacji, które posiadają tarasy o wielkości nawet do 46m2. Na niższych piętrach apartamenty posiadają loggie o zróżnicowanym metrażu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą bezpośrednio w dziale sprzedaży, gdzie chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. Jeżeli chciałbyś zobaczyć, jak może wyglądać Twoje przyszłe lokum, zapraszamy prezentację mieszkań w ofercie sprzedaży w następujących terminach: wtorek, czwartek, sobota w godz. 11.00 - 16.00. Szczegóły na www.dachbud.com.pl

Sposób płatności

10/90

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, poczta, żłobek, policja, uczelnia, siłownia, fitness, bankomat, bank, bar, restauracja

Przynależy do nieruchomości

taras, loggia