Interesuje mnie

IV etap osiedla Kminkowa - Mieszkania Wrocław

od 381 879,00 PLN od 5 570,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: 11
Liczba pokoi: od 3 do 4
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 67,78 do 81,94 m2
Termin oddania: 01/07/2019

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. 144

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

W północnej części Wrocławia w dzielnicy Psie Pole, obręb Lipa Piotrowska przy ul. Czarnuszkowej i Gorczycowej wybudowano IV etap osiedla Kminkowa.

Sielankowe otoczenie i rodzinna atmosfera osiedla umożliwi odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej idealnie sprawdzi się przystanek autobusowy znajdujący się na osiedlu, natomiast bliskość AOW umożliwi szybki wyjazd z miasta. Ponadto w okolicy znajduje się przedszkole, przychodnia, sklepy i punkty usługowe.

Inwestycję stanowi zespół dwunastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi w całości przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Cichobieżne windy obsługują wszystkie budynki wraz z kondygnacją -1.

W kameralnej, willowej części osiedla zaprojektowano 11 budynków 3 – kondygnacyjnych (budynki D i E),  po dziewięć mieszkań w każdym o metrażu 49,20 m2 do 81,94 m2. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Niepodważalnym  atutem tej inwestycji są ogromne tarasy zielone na parterze do 90 m2 oraz balkony do 31 mkw  na wyższych kondygnacjach. Maksimum komfortu przyszłym mieszkańcom zapewniają cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje mieszkalne oraz podziemny garaż.

Budynki ogrzewane są z lokalnej kotłowni gazowej.

Dla najmłodszych na terenie całego IV etapu osiedla Kminkowa przygotowano cztery place zabaw, a więc raj na ziemi dla dzieci!  

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa, wykorzystując naturalne materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji. „Żyj i mieszkaj zdrowo”!

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Więcej szczegółów dotyczących inwestycji pod adresem http://www.dachbud.com.pl/kminkowa-iv/tabela-mieszkan

Liczba budynków: 11
Liczba kondygnacji w budynku: 3

Sposób płatności

10/90

W okolicy

autobus, przedszkole, przychodnia, bankomat, autostrada, obwodnica

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, patio, alejki spacerowe

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek, loggia

Media

woda, siła, prąd, kanalizacja