Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Inwestycja Ruska 41 - Mieszkania Wrocław

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 2
Piętro: od 1 do 5
Powierzchnia całkowita: od 15,55 do 41,46 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 5
Typ budynku: kamienica
Ogrzewanie: ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Fenix Group 1624

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Przy Ruskiej 41 znajduje się zbudowana u schyłku XIX wieku kamienica, zwana kiedyś „Kamienicą pod Złotymi Nożycami”.

Dziś, po ponad 100 latach, dzięki przeprowadzonym pracom rewitalizacyjnym, ten budynek znowu staje w czołówce urokliwych kamienic Starówki.

Podczas renowacji budynku skupiono się na zachowaniu jego niepowtarzalnego klimatu. Francuskie dywany kaflowe zdobią posadzki części wspólnych, doskonale współgrając z mosiężnymi okuciami, wykończeniami z drewna i ciepłą tonacją ścian w kolorach oliwki, bieli i brązu.

Mini apartamenty w centrum Wrocławia zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Ich wnętrza zachwycają smakiem i funkcjonalnością, w pełni odpowiadając potrzebom i oczekiwaniom na miarę XXI wieku.

Kameralne mieszkania w prestiżowej lokalizacji wyposażonej w windę, oferują między innymi przytulne apartamenty z pięknymi, dużymi tarasami rozlokowanymi na 5 piętrach. Ekskluzywne, jedno- i dwupokojowe apartamenty dostępne są w metrażach od 12 do 42m2. To coś w sam raz dla szukających wygodnej kawalerki we Wrocławiu. Ruska41 zachwyca nie tylko niepowtarzalną estetyką historycznych elementów. Jej mieszkańcy z pewnością docenią nowoczesne rozwiązania, pozwalające na komfortowe życie w samym centrum miasta. Z okien najwyższych kondygnacji otwiera się doskonały widok na wrocławską Starówkę.

Wysokość pomieszczeń (cm): 300.00
Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 5
Ogrzewanie: ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

Lokalizacja

Kamienica usytuowana w ścisłym centrum Wrocławia, w odległości spaceru od najpiękniejszych zabytków i historycznych obiektów miasta. W okolicach nie brak licznych sklepów, butików oraz galerii handlowej. Miłośnicy spacerów oraz biegania zachwyci sąsiedztwo urokliwej Promenady Staromiejskiej.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, centrum handlowe, poczta, żłobek, bankomat, bank, bar, restauracja