Interesuje mnie

Evergreen 365 - Mieszkania Poznań

od 520 000,00 PLN od 7 045,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3 do 4
Piętro: od 1 do 5
Powierzchnia całkowita: od 73,30 do 93,71 m2
Termin oddania: 31/12/2016

Liczba kondygnacji w budynku: 7
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne, garaże
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Masterm SFC Sp. z o.o. Sp. k. 873

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Evergreen365 to 7 kondygnacji, z których 5 najwyższych składa się na wydzieloną strefę mieszkalną. W budynku znajdzie się 51 przestronnych mieszkań, lokale użytkowe i hala garażowa. Budowa rozpocznie się w III kwartale 2015, a planowany termin zakończenia całej inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2016 roku. Generalnym Wykonawcą Evergreen365 jest PPHU Masterm Przemysław Silski, firma gwarantująca najwyższą jakość i standard na każdym etapie inwestycji. Więcej informacji i portfolio dotychczasowych realizacji znajdziesz na stronie www.masterm.pl.

Evergreen365 to przestronne wnętrza, przemyślany układ mieszkań i duże okna. Przestrzenie są jasne i wygodne, zaprojektowane tak, by można je było zagospodarować na wiele różnych sposobów. Części wspólne, wykończone eleganckimi, wysokiej jakości materiałami, harmonijnie współgrają z częścią mieszkalną. Projektanci pracowni Insomia zaplanowali Evergreen365 jako inwestycję, która jest nie tylko spójna i funkcjonalna, lecz także wyróżniająca się wizualnie na tle innych realizacji w Poznaniu.

W otoczeniu drzew, z pięknym, rozległym trawnikiem na dachu pierwszej kondygnacji i ze szklarniami na balkonach – w Evergreen365 wiosna trwa przez cały rok. Szklarnie to miejsce idealne, by wypić poranną kawę, zaprosić znajomych i codziennie realizować swoje ogrodnicze pasje. Odetchnij wśród cudownej zieleni od zgiełku miasta, nie ruszając się z własnego mieszkania.

Mieszkania w Evergreen365 to niezwykłe połączenie przestrzeni, komfortu i funkcjonalności. To propozycja dla tych, którzy zawsze szukają czegoś wyjątkowego i potrafią docenić nowatorskie rozwiązania i wysoką jakość wykonania.

Wysokość pomieszczeń (cm): 270.00
Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 7
Parking: miejsca postojowe podziemne, garaże
Pokrycie dachowe: strop żelbetowy, stropodach z izolacją termiczną z płyt izolacyjnych z ukształtowanym spadkiem i korytem odwadniającym; pokrycie izolacją przeciwwodną, obróbki blacharskie.

Lokalizacja

Budynek Evergreen365 usytuowany jest na skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Grochowskiej. Od Bukowskiej dzieli go pas zieleni i chodnik z drogą rowerową. Dojazd zapewniony jest ulicą Jutrzenka. W bliskim sąsiedztwie budynku znajduje się Uniwersytet Medyczny, UAM, Ogród Botaniczny i C.H. King Cross. W kilka minut można stąd dotrzeć na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, do dworca PKP i PKS, galerii Poznań City Center oraz Portu Lotniczego Ławica. Niedaleko znajduje się też doskonale skomunikowana z resztą miasta pętla tramwajowo-autobusowa Ogrody, z której bez problemu można dotrzeć do innych części miasta.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, lotnisko, uczelnia, bankomat, bank

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, miejsca parkingowe

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, komórka lokatorska, loggia

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja