Interesuje mnie

Domy w zabudowie bliźniaczej w Ozorzycach - Domy Ozorzyce

od 499 000,00 PLN
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Dom
Liczba pokoi: od
Liczba kondygnacji: od 2
Powierzchnia całkowita: od 191,00 m2

Typ budynku: Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej.
Materiał budynku: Pustak ceramiczny.
Dach: Dach czterospadowy, konstrukcja drewniana.
Okna: PCV, marki VEKA, kolor antracyt. Na piętrze również drewniane okna połaciowe.
Łazienka: Dwie łazienki - po jednej na poziom. Wyposażone w przyłącza do wanny, umywalki, WC, zawór czerpalny do pralki automatycznej, odpływ z pralki
Kuchnia: Kuchnia osobna lub w aneksie do salonu - w zależności od wybranego wariantu. W kuchni przyłącze wody do zlewozmywaka i zmywarki, przyłącze odpływu ze zlewozmywaka i zmywarki.
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Inwestor Gruntowy Sp. z o.o. 690

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Nowa oferta domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2, układ dwukondygnacyjny, 5-7 pokoi, działka 600 m2. Nowoczesna architektura, tradycyjne materiały. Stan surowy lub standard deweloperski.

OFERTA BEZPOŚREDNIA - Termin realizacji / przekazania własności - JESIEŃ 2017 r.

Inwestycja zlokalizowana jest na południe od Wrocławia, w Ozorzycach, gm. Siechnice, wśród nowopowstałej niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Dzięki trasie A4 (oddalonej od inwestycji o niecałe 2 km) i obwodnicy autostradowej dojazd do miasta zajmuje kilkanaście minut. 

Oferta obejmuje tylko 4 komfortowe domy z garażami. Wszystkie budynki posiadają podział na funkcjonalną część dzienną na parterze składającą się z kuchni, jadalni, przestronnego salonu z wyjściem na taras w ogrodzie, jednego bądź dwóch dodatkowych pokoi (układ pomieszczeń można ustalić indywidualnie), części komunikacyjnej i oczywiście łazienki. Natomiast część nocną na piętrze stanowi open space, który podobnie tak jak parter może być zagospodarowany według własnego uznania. Proponowane układy trzy lub cztery przestronne sypialnie, druga łazienka, miejsce na garderobę. Jedna sypialnia na piętrze będzie miała dostęp do przestronnego tarasu zlokalizowanego nad garażem. Koszty związane z wykończeniem poddasza ustalane są indywidualnie, natomiast wszystkie przykładowe projekty wariantów dla poszczególnych kondygnacji udostępniane są drogą mailową.

Każdy dom będzie posiadał indywidualny garaż jednostanowiskowy oraz podjazd mogący stanowić dodatkowo miejsce postojowe na drugi samochód. Istnieje możliwość dokupienia nawet do 3 miejsc postojowych.

Nasze domy to przede wszystkim:

- wysokiej jakości materiały ( pustak ceramiczny, dachówka ceramiczna, okna w kolorze antracyt firmy VEKA, drzwi antywłamaniowe z 3 zamkami, ocieplenie grubości 15-17 cm, poddasze ocieplone pianą, ogrzewanie podłogowe, itp. )

- kameralna niska zabudowa,

- indywidualne, ogrodzone działki

- niskie ceny i możliwości negocjacyjne,

- niskie koszty użytkowania,

- energooszczędność,

- duże przeszklenia pozwalające docenić walory okolicy, 

- bezpieczeństwo i szybkość transakcji - budujemy z własnej gotówki, dlatego po indywidualnym omówieniu warunków i sprawdzeniu zdolności kredytowej przez Kupującego zapraszamy na akt notarialny przenoszący własność i przekazujemy klucze na ręce nowych właścicieli. Istnieje również możliwość rezerwacji na czas sprawdzenia zdolności kredytowej - standardowo do tygodnia czasu od spotkania.


Zapraszam na prezentacje nieruchomości, gdyż budynki robią lepsze wrażenie w rzeczywistości niż na zdjęciach i wizualizacjach.

Wszystkie materiały odnośnie prezentowanej nieruchomości udostępniane są droga mailową.

KONTAKT

Jakub 

Specjalista ds. nieruchomości

T. 888 325 886 

Kontakt telefoniczny lub e-mail poprzez zapytanie

Wysokość pomieszczeń (cm): 275.00
Ogrzewanie: Gazowe, podłogowe + grzejniki na piętrze.
Pokrycie dachowe: Dachówka ceramiczna.
Ogrodzenie: Indywidualne dla każdej działki, panelowe.
Dojazd do posesji: Utwardzony.
Powierzchnia działek: od 600,00
Kształt działki: Prostokątny, regularny.

Lokalizacja

Ozorzyce tp polska wieś, która położona jest w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Siechnice.

Sposób płatności

PŁATNOŚĆ PO AKCIE PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI = bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Budujemy z własnej gotówki, dlatego po indywidualnym omówieniu warunków i sprawdzeniu zdolności kredytowej przez Kupującego zapraszamy na akt notarialny przenoszący własność oraz przekazujemy klucze na ręce nowych właścicieli. Istnieje również możliwość rezerwacji na czas sprawdzenia zdolności kredytowej - standardowo do tygodnia czasu od spotkania.

W okolicy

autobus, przedszkole, sklep spożywczy, PKS, las, ścieżki rowerowe, kościół, autostrada, obiekty sportowe, sklepy wielobranżowe, obwodnica

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, miejsca parkingowe, teren zielony, strych, ogrodzenie, teren zamknięty, open space, wentylacja

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, komórka lokatorska, ogródek, antresola, poddasze, strych, osobne wejście, tylne wejście, open space, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

Obecne w mieszkaniu

Internet, drzwi antywłamaniowe

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja