Interesuje mnie

Bogucianka - Domy Kraków

od 670 410,00 PLN od 4 540,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Dom
Liczba pokoi: od 5
Powierzchnia całkowita: od 148,98 do 155,60 m2

Typ budynku: domy

Genus Grupa Deweloperska 2 Sp. z o.o. Sp. k. 1143

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Osiedle Bogucianka znajduje się w południowej części Krakowa, 13 km od Rynku Głównego w Krakowie (około 25 minut jazdy samochodem), 5 km od centrum miasta Skawina (około 7 minut jazdy samochodem).

Osiedle Bogucianka, w naszej opinii jest jednym z najpiękniejszych zielonych terenów w Krakowie. Jest to wyjątkowe miejsce, o niezwykłym ukształtowaniu terenu (należy do Wzgórz Tynieckich), bliskości lasu Tynieckiego, a przede wszystkim dobremu przewietrzaniu.

W ramach inwestycji Bogucianka, na osiedlu powstanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli 16 komfortowych mieszkań, w budynkach jednorodzinnych, o powierzchniach od 148,9 i 155,6 m kw.

Tradycyjnie każdy lokal mieszkalny do swej dyspozycji będzie miał własny ogródek. Na terenie osiedla przewiduje się kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy oraz plac zabaw dla dzieci. Przestronny teren osiedla zostanie w całości ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową otwieraną automatycznie.

Wśród atutów przedsięwzięcia znajduje się lokalizacja. Osiedle Bogucianka to duża przestrzeń pomiędzy domami, zieleń, świeże powietrze, sąsiedztwo Lasu Tynieckiego, prywatność. niewątpliwe atuty lokalizacji. A dodatkowo łatwy i szybki dojazd do Krakowa i Skawiny, Lotniska Balice oraz obwodnicy Krakowa.