Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

Białostocka 51-53 mieszkania - Mieszkania Wrocław

od 4 644,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od
Piętro: do 1
Powierzchnia całkowita: od 78,00 m2
Termin oddania: 31/12/2017

Typ budynku: lokale jednopoziomowe

MT PROJECT Sp. z o.o. Sp. k. 3002

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Białostocka 51-53 to najnowsza inwestycja od dewelopera MT Project, powstająca we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna na osiedlu Maślice. Dzięki takiej lokalizacji osiedla przyszli mieszkańcy mogą liczyć na bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta, przy jednoczesnym oddaleniu od zgiełku miasta.  Nie brak licznych udogodnień, a stale rozwijająca się okoliczna infrastruktura sprzyja zwiększeniu zainteresowania tą lokalizacją wśród poszukujących swojego mieszkania lub domu.

W okolicy nie brak również licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, natomiast w sąsiedztwie przebiega autostradowa obwodnica.

W ofercie znajdują się zarówno lokale dwupoziomowe o charakterze domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz lokale jednopoziomowe. 

Inwestycja jest bardzo kameralna, powstanie jedynie 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach mieszkalnych od 78 do 101 m kw.

Wysokiej jakości budynki będą oddawane w stanie deweloperskim. 

Lokalizacja

Inwestycja powstaje na wrocławskim osiedlu Maślice, które umiejscowione jest w dzielnicy Fabryczna. Nie brak tu miejsc rekreacji oraz obiektów użyteczności publicznej. Doskonale rozwinięta infrastruktura umożliwia bardzo dobre połączenie z centrum oraz pozostałymi dzielnicami Wrocławia.

W okolicy

autobus, park, plac zabaw, poczta, restauracja