Interesuje mnie

Aura Garden - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: do 3
Powierzchnia całkowita: od 47,95 do 59,01 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 4

Mill Yon Sp. z o.o. 1593

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Osiedle Aura Garden jest położone pod lasem, w sąsiedztwie willi z ogrodami i zielonych terenów spacerowych wzdłuż Kanału Żerańskiego. Dojedziesz tu Trasą Toruńską – wystarczy skręcić w ul. Ostródzką i jechać prosto 6-7 minut (osiedle jest po lewej stronie). Przystanek autobusowy („Mańki-Wojdy”) oddalony jest o kilka minut spacerem od Aura Garden, a tuż przy osiedlu powstanie kolejny – specjalnie dla mieszkańców. Białołęka jest dzielnicą, która dynamicznie się rozwija.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanej wielkości powierzchni, tylko w niskie (3-piętrowe) budynkach, pośród dużych ogrodów lokatorskich przynaleznych do mieszkań parterowych - 223m2. Lokale usytuowane na kondygnacjach od 1 w górę mają do dyspozycji balkon lub taras. Na każdym piętrze na klatce schodowej zamieszkiwać będzie tylko czterech sąsiadów. Luźna zabudowa - duże przestrzenie między budynkami gwarantują zachowanie intymności. Na tyłach osiedla znajduje sie niewielki las, a wokół rozciąga się starodrzew. Budynki mieszkalne położone są w sąsiedztwie domów rodzinnych z ogrodami.

Szczególnie warte uwagi:

  • 4 pokoje na 87m2, z dwoma ogrodami (31m2 i 30m2) i 19-metrowym salonem
  • Mieszkanie dla singla: 30,5m2 z dużym ogrodem (aż 30m2) i odrębną kuchnią
  • 45m2 – małe dwustronne mieszkanie z dwoma ogrodami (47m2)
  • 50m2, narożne, z ogrodem okalającym jego dwa boki (78 m2)
  • Narożne, na ostatnim piętrze, z pełną swobodą aranżacji (od 1 do 3 pokoi)
  • 47,6m2 z pełną swobodą aranżacji – dziś możesz mieć 1 lub 2 pokoje,a kiedy pojawi się dziecko – łatwo uzyskasz trzeci pokój

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 4

Lokalizacja

Samochodem - zjedź z Trasy Toruńskiej w ulicę Ostródzką. Jedź prosto ok. 6 minut. Kiedy miniesz ulicę Zdziarską (poprzeczna do ul. Ostródzkiej), jedź jeszcze kilkaset metrów – Aura Garden będzie po lewej stronie. Przy dużym natężeniu ruchu jedziesz ok. 40 minut. Poza godzinami szczytu: 24 minuty. Autobusem- najbliżej Aura Garden jest przystanek „Mańki-Wojdy”. Możesz tu dojechać autobusami: 120 lub 134.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, las

Obecne w budynku

plac zabaw, miejsca parkingowe

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras, ogródek