Interesuje mnie

Arena Apartments - Mieszkania Poznań

od 453 018,00 PLN od 6 402,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 4
Powierzchnia całkowita: od 70,07 do 94,27 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 6
Typ budynku: budynek wielorodzinny
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Duda Development Sp. z o.o. 2069

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Róg ulicy Wojskowej i St. Wyspiańskiego nabiera zupełnie nowego wyrazu. Realizowana w tym miejscu inwestycja to 16 nowoczesnych mieszkań z atrakcyjnym widokiem na Park Kasprowicza i City Park Poznań. Charakterystyczny, modernistyczny design budynku z pewnością przyciągnie oko niejednego przechodnia, a mieszkania zachwycą przestrzenią i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi.
 
Dużym atutem jest lokalizacja budynku w samym centrum dzielnicy Łazarz. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się City Park Poznań (kompleks apartamentowy, hotelowy i handlowy), Park Kasprowicza z halą Widowiskowo-Sportową Arena oraz tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
Rejon ten jest bardzo dobrze skomunikowany zarówno ze ścisłym centrum Poznania, jego obrzeżami jak i siecią autostrad.
W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe, szkoły, szpital, kościół oraz przystanki komunikacji miejskiej, co przekłada się na komfort mieszkania w tym miejscu.
 
Finalizację inwestycji i oddanie 16 mieszkań na 1 i 2 piętrze budynku przewidziano na koniec 2016 roku. Dostępne będą mieszkania o wielkości 35 - 149 m2, jedno i dwupoziomowe. Wśród nich imponujące mieszkanie z 27 m tarasem wewnętrznym i 79 metrowym balkonem zewnętrznym. Dodatkowo w projekcie przewidziano 2 kawalerki z antresolą (wysokość od 4-5 metrów)

 

Informacja o cenach mieszkań w biurze sprzedaży.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 6