Interesuje mnie

Apartamenty Mogilska - Mieszkania Kraków

od 6 800,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 3
Piętro: od 1 do 14
Powierzchnia całkowita: od 53,91 do 61,91 m2
Termin oddania: 31/03/2018

Typ budynku: kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych
Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Activ Investment Sp. z o.o. 1011

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

W inwestycji Apartamenty Mogilska w Krakowie znajdować się będzie aż 112 mieszkań w metrażach od 27 do 59 m kw. Przy projektowaniu apartamentów zadbano zwłaszcza o komfort mieszkańców oraz funkcjonalność układów, która mogłaby zapewnią możliwość swobodnej aranżacji i jak najlepszego dopasowania lokalu do swoich potrzeb.

Przedsięwzięcie charakteryzuje nowoczesna architektura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które pozytywnie wpłyną na jakość życia tych z Państw, którzy zdecydują się zamieszkać w jednym z mieszkań przy ul. Mogilskiej w Krakowie.

Planowane terminy zakończenia inwestycji:

I etap - IV kwartał 2018 r.

II, III i IV etap - IV  kwartał 2019 r.

Liczba budynków: 2
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

Apatramenty Mogilska znajduję się w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie 4 km od Rynku Głównego. Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi w najbliższej okolicy. Apartamenty posiadają łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych. Lokalizacja Apartamentów Mogilska to duże ułatwienie również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymi oraz z pierwszym w Polsce Parkiem Edukacyjnym „Ogród Doświadczeń”. Tuż przed budynkami przebiega trasa rowerowa łącząca Nową Hutę z centrum Krakowa.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, poczta, żłobek, uczelnia, siłownia, fitness, bankomat, bank, bar, restauracja

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja