Interesuje mnie

Apartamenty Mogilska - Mieszkania Kraków

od 6 800,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 3
Piętro: od 1 do 14
Powierzchnia całkowita: od 25,50 do 61,97 m2
Termin oddania: 31/03/2018

Rodzaj parkingu: miejsca postojowe podziemne
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Activ Investment Sp. z o.o. 1011

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

W inwestycji Apartamenty Mogilska w Krakowie znajdować się będzie 112 mieszkań w metrażach od 27 do 59 m². Każdy apartament  został zaprojektowany w trosce o komfort przyszłych mieszkańców. Funkcjonalne rozkłady zapewnią możliwość swobodnej aranżacji i jak najlepszego dopasowania lokalu do swoich potrzeb.

Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które pozytywnie wpłyną na jakość  życia przyszłych mieszkańców.  

Rozpoczęcie budowy przewidziano na  styczeń 2016 r. Ceny rozpoczynają  się od 5600 za m².

Liczba budynków: 2
Parking: miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja

Apatramenty Mogilska znajduję się w dzielnicy Grzegórzki, zaledwie 4 km od Rynku Głównego. Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi w najbliższej okolicy. Apartamenty posiadają łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych. Lokalizacja Apartamentów Mogilska to duże ułatwienie również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymi oraz z pierwszym w Polsce Parkiem Edukacyjnym „Ogród Doświadczeń”. Tuż przed budynkami przebiega trasa rowerowa łącząca Nową Hutę z centrum Krakowa.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, centrum handlowe, poczta, żłobek, uczelnia, siłownia, fitness, bankomat, bank, bar, restauracja

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja