Interesuje mnie

Apartamenty Lutniowa - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 3
Piętro: do 4
Powierzchnia całkowita: od 80,41 do 87,45 m2
Termin oddania: 30/06/2016

Liczba kondygnacji w budynku: 6
Rodzaj parkingu: podziemny

M&C Investment Sp. z o.o. 1542

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Apartamenty Lutniowa to kameralna i elegancka inwestycja Spółki M&C Investment Spółka z o.o. zlokalizowana w samym sercu zielonej Ochoty, u zbiegu Parku Szczęśliwickiego, parku im. Kotańskiego oraz Fortów Korotyńskiego.
Stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokojnego azylu, a zarazem ceniących sobie komfort życia w mieście. Elegancka i nowoczesna architektura inwestycji, a także najwyższa jakość materiałów wykończeniowych jak i poziom realizacji prac z pewnością spełnią Państwa oczekiwania o idealnym mieszkaniu.

W ramach Apartamentów Lutniowa zostanie zrealizowany budynek o wysokości pięciu kondygnacji naziemnych,  w których znajdzie się łącznie 37 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni i ilości pomieszczeń. Lokale zostały rozplanowane z troską o jak największą funkcjonalność, co pozwoli mieszkańcom na wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

Ponadto na parterze zostanie zlokalizowany jeden lokal usługowy o powierzchni 86m2.

Budynek będzie wykonany z wysokiej klasy materiałów budowlanych, które na przestrzeni ostatnich lat sprawdziły się w eksploatacji. Dewizą jest trwałość i wysoka jakość wykonania, która zaowocuje bezawaryjnym funkcjonowaniem obiektu, na przestrzeni długiego okresu użytkowania. Inwestycja została zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale architektoniczne, znakomicie wpasowując się w otaczający krajobraz.
Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie przestronny podziemny parking ze 41 miejscami postojowymi. Cała inwestycja zostanie w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teren osiedla będzie ogrodzony. W budynku znajdują się garaże oraz cichobieżne windy, które umożliwią bezpośrednie dotarcie z części podziemnej do strefy mieszkalnej.

Lokale przekazujemy Państwu w standardzie developerskim, co umożliwia Państwu, jako nowym mieszkańcom zagospodarowanie przestrzeni według własnego uznania i preferencji. Różnorodność cen, położenie oraz wielkość mieszkań przedstawionych w naszej ofercie jest wyjściem naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom Klienta.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 6
Parking: podziemny

Lokalizacja

Inwestycja powstająca u zbiegu ulic Harfowej i Lutniowej na warszawskiej Ochocie, doskonale wpisuje się w miejski ciąg komunikacji publicznej. Sąsiedztwo terenów zielonych w postaci Parku Szczęśliwickiego i parku im. Kotańskiego oraz Fortów Korotyńskiego sprawia, że Apartamenty Lutniowa są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie relaks na łonie przyrody i aktywny wypoczynek. Bliskość ulicy węzła komunikacyjnego sprzyja wygodzie codziennego życia. W zasięgu ręki są sklepy spożywcze oraz przedszkole i szkoła podstawowa.Na terenie dzielnicy Ochota świetnie funkcjonuje komunikacja miejska, oprócz kilku linii tramwajowych kursuje kolej oraz kolej SKM. Pozwala to na dotarcie do Centrum Warszawy zaledwie w 20 minut Przystanek tramwajowy i stacja PKP Rakowiec znajdują się w odległości 300 m od Apartamentów Lutniowa, czyli 7 minutowego spaceru.Mimo bliskości węzłów komunikacyjnych i ulicy Grójeckiej, Apartamenty Lutniowa zostały usytuowane w cichej, spokojnej okolicy.

W okolicy

przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, PKP, lotnisko

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, miejsca parkingowe, ogrodzenie

Przynależy do nieruchomości

balkon, loggia