Interesuje mnie

ABITARE - Mieszkania Wrocław

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: do 3
Powierzchnia całkowita: od 26,00 do 83,00 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 4

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp. k. 373

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

ABITARE realizowane będzie na Oporowie, przy ulicy Jordanowskiej. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym łatwym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta – pięć linii tramwajowych, sześć linii autobusowych zapewnią aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zapewni sprawny transport czterema kółkami.

ABITARE to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji.

Nowoczesny standard życia

ABITARE to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o potrzebach i wygodzie jej mieszkańców, w otoczeniu zieleni. Mieszkania zaprojektowano z myślą o  komforcie i swobodzie w aranżowaniu przestrzeni. Mieszkania będą dostępne w metrażach od 26 m2 do 83 m2, od kawalerek do czteropokojowych – na początkowym etapie inwestycji możliwe jest łączenie mieszkań. Każde mieszkanie  posiada przestronny balkon,  a mieszkania na parterze  duży ogródek/taras. Na osiedlu zadbano o najmłodszych – specjalnie dla nich powstanie bezpieczny plac zabaw. W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem, naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych i w garażu, a także rowerownia – wózkownia. Aby zwiększyć komfort mieszkańców, winda w Abitare będzie dostępna z poziomu garażu podziemnego.

Liczba kondygnacji w budynku: 4