Interesuje mnie

Kawalerka 30,30 m² Wrocław Nadodrze, Biskupa Tomasza Pierwszego 3 - Mieszkania Wrocław

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: 1
Piętro: 4
Powierzchnia całkowita: 30,30 m2
Rok zakończenia budowy: 2018

Liczba kondygnacji w budynku: 5
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

71 3 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera

Opis inwestycji

Dom BT3 Sp. z o. o. Sp. k. przedstawia nową inwestycję we Wrocławiu

Kamienica Dom BT3 - to nowe przedsięwzięcie deweloperskie realizowane w ścisłym centrum zabytkowego Wrocławia. Nadodrze to atrakcyjna dzielnica, która dynamicznie się rozwija poprzez nowe przedsięwzięcia budowlane i liczne programy rewitalizacji okolicy zaplanowane przez Miasto Wrocław. Pełna modnych kawiarni, galerii artystycznych, sklepów i usług rzemieślniczych znajduje się zaledwie kilka minut od wrocławskiego Rynku. Kamienica Dom BT3 położona jest na ulicy Biskupa Tomasza Pierwszego, zaledwie 2 przystanki tramwajowe od gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, w bliskim sąsiedztwie zielonego Parku Staszica i rekreacyjnych terenów Wałów Nadodrzańskich.

Kamienica Dom BT3 to nowoczesny pięciopiętrowy budynek w zabudowie plombowej, który harmonijnie nawiązuje do wrocławskiej architektury Nadodrza. Ekonomicznie zaprojektowany obiekt posiada wspólną rowerownię – wózkownię, klatkę schodową wykończoną wysokiej jakości materiałami wraz z nowoczesną windą. W piwnicy znajdują się komórki lokatorskie. Mieszkania od południowej strony, posiadają balkony z estetycznymi balustradami. Inwestycja obejmuje 20 mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu od 30 m² do 56 m² oraz dwa większe apartamenty z antresolą. Wszystkie lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkaniową.

Mieszkanie: kawalerka położona jest na czwartym piętrze budynku o powierzchni 30,30 m². Składa się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni (z możliwością aranżacji na aneks kuchenny - przykład na rzucie mieszkania), łazienki oraz przedpokoju.

W naszej ofercie znajdują się także kawalerki, mieszkania dwupokojowe z balkonem, apartamenty z antresolą.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.bt3.pl

Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Rozpatrzenie wniosku, ocena zdolności kredytowej bez opłat. 

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście
Biskupa Tomasza Pierwszego 3

Osoba kontaktowa:

Agnieszka Krupa

W okolicy

autobus, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, przychodnia, plac zabaw, PKP, PKS, poczta, ścieżki rowerowe, kościół, stacja paliw, fryzjer, sklepy wielobranżowe

Obecne w budynku

winda

Media

woda, siła, prąd, kanalizacja, oczyszczalnia