Interesuje mnie

Biuro coworking Rogozińskiego 6 - pracuj elastycznie i niezależnie! - Biura Kraków

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Biuro
Powierzchnia całkowita: 7,00 m2

Powierzchnia usługowa: 0,00
Powierzchnia magazynowa: 0,00

Opis inwestycji

WSPANIAŁA OKAZJA! Płać tylko za przestrzeń i usługi, z których korzystasz!
Pragniesz pracować elastycznie i niezależnie? W nowoczesnym biurze współdzielonym z dostępem do Internetu i usług administracyjnych? Zadzwoń do nas: 0800 800 890. W Regus mamy to, czego potrzebujesz!

Coworking oferuje korzyści, które zmieniają świat pracy i pozwalają na łatwe obniżenie kosztów oraz na nawiązywanie kontaktów z innymi przedsiębiorcami, którzy mogą stać się Twoimi partnerami, klientami lub dostawcami. W Regus mamy najlepsze przestrzenie coworkingowe w konkurencyjnych cenach. Wszystkie znajdują się w nowoczesnym otoczeniu z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni, recepcji, salonu biznesowego, urządzeń wielofunkcyjnych i sal spotkań na życzenie. Nasze lokale są w pełni wyposażone i gotowe do pracy. 

Nasze centrum Graffit House mieści się w samym sercu miasta - w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki Wschód, zaledwie kilka minut pieszo od Rynku Głównego. 

Dodatkowo posiadamy szeroki wachlarz elastycznych produktów i usług, takich jak: biura na godzinę, dzień, miesiąc, sale szkoleniowe, sale konferencyjne, sprzęt do wideokonferencji oraz pakiety biur wirtualnych.
Uśmiechnięty zespół administracyjny jest gotowy, aby pomóc Ci w każdej chwili, a Ty możesz się skoncentrować na dochodach swojej firmy.

Adres biura: ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Odwiedź naszą stronę: http://www.regus.pl/workspace/poland/krak%C3%B3w/krakow-graffit-house

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki
Rogozińskiego 6

Obecne w budynku

recepcja

Obecne w mieszkaniu

biały montaż, Internet, wyposażenie kuchni, umeblowanie

Media

woda, prąd