Interesuje mnie

KIEŁCZOWSKA 36 - Mieszkania Wrocław

od 234 840,00 PLN od 5 700,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 1 do 4
Piętro: do 2
Powierzchnia całkowita: od 38,97 do 74,01 m2
Termin oddania: 31/07/2018

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. 144

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera www.dachbud.com.pl

Opis inwestycji

Nowa inwestycja powstająca w północnej części Wrocławia, w historycznej dzielnicy Psie Pole, przyciąga swoją wyjątkową lokalizacją.  W pobliżu znajduje się uroczy, odrestaurowany zabytkowy ryneczek z piękną fontanną, zamknięty dla ruchu samochodowego, z miejscem do odpoczynku oraz licznymi punktami gastronomicznymi i handlowymi.

Inwestycja przy ul. Kiełczowskiej jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Liczne inwestycje infrastrukturalne przeprowadzone w ostatnim czasie spododowały udrożnienie ruchu na Psim Polu, przez co i wjazd i wyjazd w tej części miasta stał się mniej uciążliwy niż kiedyś.  Przystanek autobusowy obok inwestycji jest bardzo istotny dla mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej, a bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę ze stadionem, lotniskiem oraz A-4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowny został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów.

Bliskość licznych terenów zielonych, które tworzą przede wszystkim Las Zakrzowski, Sołtysowicki, Strachociński i Wojnowski, i  ścieżek rowerowych docenią mieszkańcy zarówno aktywni jak i szukający wyciszenia i spokoju. Również godnym polecenia jest spacer wzdłuż wałów nad Widawą czy Odrą. Dzięki przebudowie istniejących i  w budowie nowych wałów mieszkańcy zyskali niemal 16 km tras rowerowo-spacerowych. Latem doskonałym miejscem do wypoczynku jest również kąpielisko Kłokoczyce, Sielska Zagroda czy Zielona Oliwka.  Oprócz tego w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, liczne sklepy i punkty usługowe oraz przychodnie. Bogata infrastruktura sprawia, że wszystko, co potrzebne jest do życia znajduje się w okolicy. Wrocławski Rynek znajduje się w odległości zaledwie 7 km. 

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa, wykorzystując naturalne materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  „Żyj i mieszkaj zdrowo”.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie szczegółowo przedstawimy inwestycję i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 3

Sposób płatności

10/35/55

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, postój taksówek, PKP, centrum handlowe, poczta, żłobek, policja, las, basen, siłownia, bankomat, bank, ścieżki rowerowe, kościół, stacja paliw, fryzjer, autostrada, obiekty sportowe, sklepy wielobranżowe, obwodnica

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, sieć komputerowa

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras