Interesuje mnie

Niestety to ogłoszenie jest już nieaktywne. Aktualne oferty znajdziesz za pomocą wyszukiwarki powyżej.

KIEŁCZOWSKA - Mieszkania Wrocław

od 338 832,00 PLN od 5 850,00 PLN/m kw.
Zapytaj o ofertę

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 3
Powierzchnia całkowita: od 57,92 m2
Termin oddania: 26/06/2018

Liczba kondygnacji w budynku: 3
Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: zakończona

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. 144

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Nowa inwestycja wybudowana w północnej części Wrocławia, w historycznej dzielnicy Psie Pole, przyciąga swoją wyjątkową lokalizacją.  W pobliżu znajduje się uroczy, odrestaurowany zabytkowy ryneczek z piękną fontanną, zamknięty dla ruchu samochodowego, z miejscem do odpoczynku oraz licznymi punktami gastronomicznymi i handlowymi.

Inwestycja przy ul. Kiełczowskiej jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Liczne inwestycje infrastrukturalne przeprowadzone w ostatnim czasie spododowały udrożnienie ruchu na Psim Polu, przez co i wjazd i wyjazd w tej części miasta stał się mniej uciążliwy niż kiedyś.  Przystanek autobusowy obok inwestycji jest bardzo istotny dla mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej, a bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę ze stadionem, lotniskiem oraz A-4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowny został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów.

PBO DACH BUD Sp. z o.o. jest wrocławskim deweloperem z tradycją, który bardzo dużą uwagę przywiązuje do zdrowego budownictwa, wykorzystując naturalne materiały ceramiczne do budowy swoich inwestycji.  „Żyj i mieszkaj zdrowo”. Aktualnie w ofercie pozostają tylko miejsca postojowe.

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji w budynku: 3

Sposób płatności

10/90

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, postój taksówek, PKP, centrum handlowe, poczta, żłobek, policja, las, basen, siłownia, bankomat, bank, ścieżki rowerowe, kościół, stacja paliw, fryzjer, autostrada, obiekty sportowe, sklepy wielobranżowe, obwodnica

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda, plac zabaw, miejsca parkingowe, teren zielony, sieć komputerowa

Przynależy do nieruchomości

balkon, taras