Interesuje mnie

Grójecka 216 etap II - Mieszkania Warszawa

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Liczba pokoi: od 2 do 5
Piętro: do 7
Powierzchnia całkowita: od 41,95 do 126,85 m2

Liczba kondygnacji w budynku: 8

Grupo Lar Real Estate Sp. z o.o. 920

Zapytaj o szczegóły oferty!

Opis inwestycji

Grójecka 216 to nowoczesna inwestycja na Ochocie, której pierwszy etap zakłada oddanie 119 mieszkań w 8-piętrowym budynku. Nasi klienci mogą wybierać w mieszkaniach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Największe lokale będą miały powierzchnię przekraczającą 100 m2. Wszystkie zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Ponieważ na etapie prac budowlanych zostały zastosowane polecane przez specjalistów materiały budowlane i rozwiązania technologiczne, inwestycja wyróżnia się wśród innych na rynku deweloperskim.

Liczba kondygnacji w budynku: 8

Lokalizacja

Wokół Grójeckiej 216 na Ochocie znajduje się wiele przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkańcy mogą korzystać z przystanku SKM Rakowiec, trzech linii tramwajowych (7, 9, 15) i kilku linii autobusowych (154, 306, N38, N88). By dostać się do centrum Warszawy, wystarczy przejechać 4,5 km i mniej więcej tyle samo do portu lotniczego na Okęciu i Węzła Konotopa. Park Szczęśliwicki (z całorocznym stokiem narciarskim i parkiem wodnym), oddalony jest o zaledwie 600m lub Polach Mokotowskich, do których dotrze się w 10 minut.

W okolicy

autobus, przedszkole, tramwaj, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, przychodnia, plac zabaw, basen, siłownia, fitness, bankomat, restauracja

Obecne w budynku

przystosowanie dla niepełnosprawnych, winda

Przynależy do nieruchomości

balkon

Media

woda, siła, prąd, gaz, kanalizacja