Interesuje mnie

Villa Diamante - Mieszkanie M20 - Mieszkania Wrocław

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: Mieszkanie M20
Liczba pokoi: 4
Piętro: 4
Powierzchnia całkowita: 65,69 m2
Rok zakończenia budowy: 2018

Aktualny stan budowy/Stan ogólny nieruchomości: w budowie

Hajto Development Group Sp. z o.o. 186
71 3 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera http://www.villadiamante.p...

Opis inwestycji

Mieszkanie M 20 jest to mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 65,69 mkw zlokalizowane na czwartym piętrze inwestycji Villa Diamante. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, pokoju dziennego z aneksem kuchennym (z którego wychodzi się na balkon), przedpokoju, łazienki i toalety. Wraz z mieszkaniem istnieje możliwość zakupienia miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej. Atutem mieszkania jest piękny widok z okien na tereny zielone.

Lokalizacja

Inwestycja Villa Diamante zlokalizowana jest we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna (osiedle Maślice). Okolica przedsięwzięcia jest bardzo malownicza. Nie brak parku z romantycznym stawem czy terenów idealnych do biegania wzdłuż rzeki Odry. Szkoła i przedszkole znajdują się w odległości ok. 10 min od inwestycji. W okolicy nie brak również najważniejszych w życiu codziennym punktów, w tym przystanków komunikacji miejskiej, sklepów spożywczych, delikatesów, restauracji, kawiarni czy miejsca relaksu i urody.

Wrocław, Fabryczna
Maślicka 165

Osoba kontaktowa:

Joanna Gajek

W okolicy

autobus, przedszkole, apteka, sklep spożywczy, park, szkoła, poczta, las, restauracja, teren rekreacyjny, ścieżki rowerowe, kościół, fryzjer, obiekty sportowe

Obecne w budynku

winda