Interesuje mnie

Villa Diamante - Mieszkanie M13- zarezerwowane - Mieszkania Wrocław

Informacje podstawowe

Typ nieruchomości: Mieszkanie
Numer oferty: Mieszkanie M13
Liczba pokoi: 2
Piętro: 3
Powierzchnia całkowita: 52,36 m2
Rok zakończenia budowy: 2018

Hajto Development Group Sp. z o.o. 186
71 3 ... Zobacz numer telefonu

Zapytaj o szczegóły oferty!

Wizytówka dewelopera Wszystkie oferty dewelopera http://www.villadiamante.p...

Opis inwestycji

Mieszkanie M 13 jest to mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,36 mkw zlokalizowane na trzecim piętrze inwestycji Villa Diamante. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i balkonu. Wraz z mieszkaniem istnieje możliwość zakupienia miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej. Atutem mieszkania jest piękny widok z okien na pobliskie tereny zielone.

Lokalizacja

Inwestycja Villa Diamante zlokalizowana jest we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna (osiedle Maślice). Okolica przedsięwzięcia jest bardzo malownicza. Nie brak parku z romantycznym stawem czy terenów idealnych do biegania wzdłuż rzeki Odry. Szkoła i przedszkole znajdują się w odległości ok. 10 min od inwestycji. W okolicy nie brak również najważniejszych w życiu codziennym punktów, w tym przystanków komunikacji miejskiej, sklepów spożywczych, delikatesów, restauracji, kawiarni czy miejsca relaksu i urody.

Wrocław, Fabryczna
Maślicka 165

Osoba kontaktowa:

Joanna Gajek

W okolicy

autobus, przedszkole, sklep spożywczy, park, szkoła, poczta, las, restauracja, teren rekreacyjny, ścieżki rowerowe, kościół, fryzjer, obiekty sportowe